6. P. Chovan , 62. O. Pernatskyi (p.) - 10. J. Batelka (p.) , 47. D. Šteffl
6

Vrchovina sahala v Kvítkovicích trochu překvapivě po třech bodech, ale nakonec berou oba týmy po bodu.

Hosté v prvním dějství otáčeli vývoj zápasu

Nedělní dopolední utkání 15. kola Moravskoslezské fotbalové ligy mělo poměrně raketový začátek.

Během úvodních deseti minut totiž diváci viděli dvě branky.

Už po šesti minutách hry zaváhala levá strana obrany Vrchoviny, následoval centr do vápna, kde Chovan v pohodě otevřel skóre zápasu - 1:0.

Už za čtyři minuty ale bylo vyrovnáno. Matulka utekl obraně domácích, gólman Konečný musel zatáhnout za záchranou brzdu a nemohlo následovat nic jiného než pokutový kop. Z něj Batelka vyrovnal - 1:1.

Ještě do přestávky pak celek z Vysočiny skóre otočil. Na levé straně před velkým čtvercem Kvítkovic byl faulovaný Sytař, k trestnému kopu se postavil Šteffl a v první minutě nastavení úvodního dějství vymetl šibenici domácí svatyně - 1:2. Těžká rána pro domácí Kvítkovice.

Domácí vyrovnali, hosté nevyužili přesilovku

Také po změně stran byla k vidění poměrně atraktivní podívaná, kterou narušil po hodině hry sporný moment.

Stoper Duda při souboji s jedním z útočníků Kvítkovic vypíchl balon, sudí však viděl faul hráče hostů a nařídil pokutový kop. Lavička Vrchoviny se hodně zlobila.

Pernatskyi z penalty srovnal skore utkání - 2:2.

V závěrečné půlhodině, z níž většinu času hráli hosté v početní výhodě, se už nic nestalo.

Zaslal: Roman Wolker

SFK Nové Město na Moravě
Petr Follprecht - asistent trenéra: Tady ani nešlo o sporný moment, jako o vymyšlený zákrok. Vždyť ani pomezní nic nesignalizoval. Tento výrok celý zápas potopil. Před zápasem bych bod bral, po jeho konci se to ve mně trošku pere, zda jde o úspěch.