21.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2021-2022

34. P. Moric , 37. P. Moric , 40. O. Vlha , 52. M. Habura , 61. P. Moric , 77. T. Obrusník (p.) , 78. L. Svoboda , 85. K. Hudeczek
12

Píšť zvítězila o osm branek nad Komárovem.

Píšť vedla o tři branky

Píšť po triumfu v okresním poháru přivítala mužstvo z Komárova. Domácím trvalo více jak půlhodiny, než se dostali do toho správného provozního tempa. Komárov zahrozil po čtvrthodině hry střelou Chovance vedle. Únik Solného zastavil naopak praporek rozhodčího. Píšť začala plnit roli favorita až ve 34. minutě po chybě hostující obránce, který namazal Patriku Moricovi, který namířil míč k pravé tyči. Za tři minuty později vybojoval Hudeczek přímý kop, který usměrnil přes zeď do sítě opět Patrik Moric – 2:0. Ještě před poločasem si vzal Vlha balon a zleva prošel jak nůž máslem obranou a zakončil na přední tyč – 3:0.

Píšť vedení navýšila

Ve druhém poločase už na hřiští Píšť dominovala. Na hzačátku mohl snížit sice Solný,ale hned z následného protiútoku dal Obrusník dlouhý balon na Šece, který prošel do vápna a míč předložil jak na zlatém podnose Haburovi, který nezaváhal – 4:0. čestný úspěch mohl zaznamenat Hečko, ale opět mířil vedle tyčky. Po hodině hry vysunul Foitzik Šece, který přichytal hattrick pro Patrika Morice – 5:0. V 77. minutě vybojoval penaltu střídající Svoboda a penaltu zametl do sítě zkušeně Obrusník – 6:0. O minutu později poslal do kraje Obrusník balon na Holuschu, jehož centr umístil nohou do sítě Svoboda – 7:0. Tečku za zápasem udělal pět minut před koncem po centru Šece důrazný Hudeczek, který míč dostal do sítě jako zápasník kung-fu – 8:0.

Píšť jede na šlágr jara do Stěbořic. Komárov bude hostit v zápase týmů ze spodku tabulky Melč.

TJ Slavia Píšť
Patrik Moric (kapitán): Výborný týmový výkon. Už se těšímě na příští zápas do Stěbořic.

SK Komárov
Petr Pelc (brankář): Do 34. minuty jsme plnili to, co jsme si v kabině řekli. Domácí jsme víceméně do ničeho nepustili. Bohužel pak nastala slabší desetiminutovka, kdy jsme domácím vlastními fatálními chybami nabídli dva góly. Do kabin jsme dostali ještě třetí branku a bylo po nás. Druhý poločas už byl jen o tom, kolik nám domácí vsítí branek, protože vše dávali do prázdné branky. Úplně jsme se ve druhém poločase sesypali a nechali jsme jim volný prostor. Neříkám, že jsme měli vyhrál, ale myslím´si, že jsme si za předvedený výkon takový debakl nezasloužili

T. Blahut [-] - M. Habura [-] , J. Mac [-] (64. D. Holuscha [-] ) , T. Obrusník [-] - O. Vlha [-] , K. Hudeczek [-] , M. Pawlenka [-] (65. L. Svoboda [-] ) - P. Moric [-] (62. F. Grabica [-] ) - L. Foitzik [-] , K. Moric [-] (46. M. Šec [-] ) , T. Kudlík [-]

SK Komárov
P. Pelc [-] - D. Solný [-] (78. T. Kyjovský [-] ) , O. Hečko [-] , V. Chovanec [-] , M. Šubert [-] (68. P. Rychtar [-] ) , M. Mikšík [-] , J. Srubek [-] (63. D. Thomas [-] ) , J. Novák [-] , O. Hanke [-] , M. Hřivnáč [-] , V. Kubesa [-]

ŽK: 26. T. Kudlík - 76. O. Hanke .
Hráči zápasu: T. Obrusník , P. Moric .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: PRETSCH Adam - KONEČNÝ David (N), RÁDEK Michal (N).