17.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2021-2022

15. T. Mrázek (p.) , 17. T. Mrázek , 20. P. Boček , 42. M. Pešek , 44. P. Strakoš , 51. P. Boček , 80. J. Franc , 88. M. Pešek
11

Vřesina vyhrála v Melči o osm branek.

Vřesina po poločase vedla o pět branek

Melč doma přivítala Vřesinu. Vřesina byla po celý zápas jasně lepší. Už po dvou minutách hlavičkoval mimo branku Boháč. V šesté minutě orazítkoval z přímého kopu břevno Martin Pešek. V 9. minutě pálil do brankáře Boháč. Po čtvrthodině hry byl v domácím pokutovém území faulován Jiří Pešek a Mrázek se z penalty nemýlil – 0:1. Za dvě minuty našel aut Kociána Bočka, který přihrál Mrázkovi a ten v pohodě zavěsil – 0:2. Ve 20. minutě Kocián našel Bočka, který nedal domácímu brankáři žádnou šanci – 0:3. Domácí pak mohli dvakrát korigovat, ale Chreno nevyzrál na Lamparta. Pět minut před přestávkou gólově oslovil Boháč ve vápně Martina Peška, a ten pohodlně umístil balon do sítě – 0:4. Za pár okamžiků rohový kop Martina Peška přistál na hlavě Strakoše, který hlavou nekompromisně zatloukl míč do kasy – 0:5

Vřesina vedení navýšila

V 51. minutě Jiří Pešek posunul míč na Mrázka, s jehož přihrávkou už neměl Boček problém – 0:6. Po hodině hry mířili nepřesně Kocián a Franc. Za domácí pak dvakrát vystrčil růžky Chreno, který pálil do brankáře nebo vedle. Stejně se vedlo i Škrobánkovi. Vřesina pak se připoměla střeliu Guřana, která ale mířila vedle. Deset minut před koncem zápasu si na nahrávku Bočka naběhl do pokutového území Franc a po sedmé rozvlnil síť – 0:7. Osmý hřebíček do rakve domácích pak zatloukl tvrdou střelou Martin Pešek – 0:8.

Vřesina jede příští kolo do Jakartovic. Melč zajíždí do Litultovic.

TJ Sokol Melč
Rada Klement (trenér): Soupeř byl o hodně lepším týmem. Bylo vidět, že jsou sehraní, a vyhráli zaslouženě.

TJ Vřesina
Ondřej Teichmann (vedoucí týmu): Na podmočeném terénu se hrál jednoduchý a účelný fotbal povětšinou na jednu bránu. Výsledek odpovídá předvedene hře.

J. Schrom [-] - T. Švihálek [-] , J. Trubl [-] , P. Kuča [-] (80. J. Halas [-] ) , V. Škrobánek [-] , P. Hora [-] (46. J. Matýsek [-] ) , M. Martínek [-] , P. Binar [-] (80. J. Pavelek [-] ) , P. Prda [-] , O. Chreno [-] , K. Pavelek [-]