17.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2021-2022

Jakartovice daly sedmičku Závadě

11

Jakartovice doma s přehledem porazily Závadu.

Jakartovice vedly o čtyři branky

Jakartovice přivítaly na svém hřišti mužstvo ze Závady. Jakartovice na hřišti dominovaly prakticky po celý zápas. Vedení se ujaly hned po dvou minutách, když roh Kuzníka sklepl Pekárek na Šupáka, který nekompromisně zavěsil do hostujcí brány – 1:0. Ve 24. minutě poslal odražený roh Došla znovu do vápna, kde hlavou úřadoval opět s chutí hrající Šupák – 2:0. Za deset minut si navedl balon k šestnáctce Došla a střelou k tyči nedal brankáři šanci – 3:0. Těsně před přestávkou centr Menéndeze dorazil do sítě Šupák – 4:0. Domácí zahodili ještě další spoustu šancí. Za hosty pouze dvakrát zahrozil Staňo.

Jakartovice vedení navýšily

I ve druhém poločase pokračovala hra kočky s myší. Domácí zahazovali šance jak na běžícíkm pásu. Závada se dostala do jediného slibného zakončení, v němž selhal Robin Vitásek. Pátá branka padla dvacet minut před koncem utkání, když roh Kuzníka prodloužil Šupák na Došlu, který se z dobré pozice nemýlil – 5:0. V 80. minutě vyslal Sváček do české uličky Šupáka, který zakončil elegantním lobem a vsítil svůj čtvrtý gól v zápase.– 6:0. Tečku za utkáním udělal čtyři minuty před koncem hráč se španělskými kořeny Pedrosa, který prošel až k velkému vápnu a obstřelil brankáře – 7:0.

Jakartovice budou příště hostit Vřesinu. Závada doma přivítá Stěbořice.

FK Jakartovice
Marcel Pluschke (trenér): Zcela zasloužená výhra, soupeř se sice snažil, a hrál sympaticky, ale my jsme byli jednozačně lepší.

TJ Sokol Závada
Rudolf Rataj (trenér): Zasloužená prohra, byli silní na balóně a přehrávali nás ve všech směrech.

D. Kříž [-] - . Prieto [-] , M. Došla [-] (72. J. Hajduk [-] ) , T. Šupák [-] , K. Török [-] , R. Mička [-] (69. J. Vavříček [-] ) , . Fernández [-] (58. F. Havlíček [-] ) , D. Pekárek [-] , P. Kuzník [-] , J. Hlaváč [-] (49. M. Sváček [-] ) , L. Bartoš [-]

P. Krajíček [-] - J. Nguyen [-] , J. Turzák [-] , J. Ječmínek [-] , M. Kozel [-] , L. Staňo [-] , M. Krupa [-] , F. Hrubý [-] , L. Drahorád [-] , M. Sněhota [-] , R. Vitásek [-]

ŽK: 78. M. Kozel .
Hráči zápasu: T. Šupák , . Prieto - P. Krajíček .
Počet diváků: 33. Rozhodčí: LUDVÍK Radim - STUPEŇ Ondřej, NOVÝ Milan (N).