1.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Domácí přehráli favorizované hosty

0

V úvodním kole se na domácím hřišti Částkova představili borci z Košík, kteří minulou sezonu hráli o třídu výše.

Domácí se ničeho nezalekli a vstoupili do zápasu aktivní hrou, která vyústila, rychlím gólem po individuální akci hráče Martince. Druhý gól nenechal na sebe dlouho čekat a Košíky prohrávali v desáté minutě 2:0. Vzápětí přidal hezkou střelou k tyči gól Kameník a o zápase bylo téměř rozhodnuto. Do poločasu hosté přidali na aktivitě a zaslouženě skórovali do šaten.

V druhé půli opět převzali otěže domácí a určovali tempo hry. V závěru hry zvyšoval z pokutového kopu náskok Pindryč a domácí mohli v klidu dotáhnout zápas do vítězného konce.

TJ SOKOL Částkov
R. Novotný [-] - D. Trunkát [-] (65. R. Řezníček [-] ) , L. Belant [-] , P. Haveta [-] (88. J. Vlčnovský [-] ) , R. Pindryč [-] (85. M. Skovajsa [-] ) , P. Zapletal [-] , J. Kameník [-] , P. Martinec [-] , P. Pospíšil [-] , J. Flekač [-] , J. Zvonek [-]

TJ Košíky
A. Ondruch [-] - M. Večeřa [-] , P. Silný [-] , J. Poháněl [-] , Z. Šlechta [-] , M. Ovsík [-] , P. Mucha [-] , J. Fedor [-] , Z. Janováč [-] , K. Poháněl [-] (78. D. Viktora [-] ) , Z. Bémer [-]

ŽK: 10. R. Pindryč , 30. L. Belant , 39. P. Pospíšil - 12. D. Viktora , 50. Z. Šlechta .
Hráči zápasu: R. Pindryč - A. Ondruch .
Místo: Částkov. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Vlk Ondřej - VLČNOVSKÝ Zbyněk, KUBÍČEK Svatoslav (N).