30.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

--

Solnice zvládla i duel v Roudnici a slaví zasloužený titul

8

Fotbalisté Solnice za sebou mají extra vydařenou sezonu. Formu potvrdili i v závěrečném duelu tohoto soutěžního ročníku, ve kterém zdolali Roudnici na její půdě 2:1. Rozhodl Motl.

VALÁŠEK POSLAL HOSTY DO VEDENÍ

Souboj předních celků tabulky byl k vidění v Roudnici, kam přijel suverén letošní sezony, Solnice. Hosté byli v utkání lepším celkem a svoji převahu vyjádřili ve 42. minutě, kdy se trefil Valášek.

NA VYROVNÁVACÍ GÓL ZAREAGOVAL MOTL

Ve druhém poločase dokázali domácí vyrovnat. A to v 66. minutě, kdy rozvlnil síť Pospíšil. Hosté, kteří už s předstihem oslavili titul a postup d krajského přeboru, však přece jenom stihli strhnout vedení na svoji stranu. V 75. minutě vstřelil nakonec vítěznou branku středopolař Motl a udělal tak tečku za super povedenou sezonou Solnice.

TJ Sokol Roudnice
David Klapka,trenér: "Hosté byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Blahopřejeme k postupu."

SK Solnice
Pavel Potužník, trenér: "Zasloužená výhra. Domácí se snažili, ale byli o jeden gól horší. Od vyšší prohry je zachránil dobrý výkon jejich brankáře. Teď budeme slavit, protože tato povedená supr sezóna si to zaslouží!"

J. Ruml [-] - R. Obermajer [-] , P. Houser [-] , T. Kučera [-] (50. V. Pospíšil [-] ) , M. Cuberka [-] , D. Dostál [-] (60. J. Šiška [-] ) , M. Vítek [-] , J. Černý [-] , D. Koutník [-] , F. Bárta [-] , M. Novotný [-]