28.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

--

Nevídaný obrat Nového Hradce! Z 0:3 na 6:3

8

V utkání prohrávali už 3:0, přesto však nakonec slavili výhru o tři branky. Fotbalisté Nového Hradce Králové otočili duel s Nepolisy a mají tři body do tabulky.

Poslední Nepolisy, které měly před utkáním na kontě pouhé čtyři body, začaly utkání na Nového Hradci Králové skvěle a v osmé minutě vedly už 2:0. A když se ve 41. minutě trefil Hanuš, bylo s domácími zle. Nepolisy si do kabin odnášely pohodlný tříbrankový náskok.

HATTRICK ŠMÍDA POMOHL K OBRATU

Ve druhém poločase domácí favorit odstartoval honbu za vyrovnáním a již v 61. minutě byl stav 3:3! Ve zbývajících minutách pak svěřenci trenéra Koláře přidali další tři branky a nakonec zvítězili 6:3. Hattrickem se blýskl matador Šmíd.

FC Nový Hradec Králové
Ondřej Kolář, trenér: "Vedení hostů v poločase 3:0 bylo zcela zasloužené. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a brzy výsledek zápasu otočili. Těší mě šest vstřelených branek a maximální touha kluků odčinit ostudný první poločas. Na druhou stranu, co se dělo na hřišti z naší strany prvních 45 minut, nelze slušně ani okomentovat. Děkuji našim fanouškům za jarní podporu na domácím hřišti a snad je alespoň druhá půle v mrazivém počasí zahřála."

TJ Sokol Nepolisy
Radek Matys, trenér: "Pěkný první poločas a pak zkrat a strach o výsledek, který se hrubě nevyplatil."

M. Ondráček [-] - M. Šmíd [-] , T. Matějka [-] (78. P. Hodač [-] ) , A. Karmin [-] , P. Vopálka [-] , M. Černý [-] (46. F. Mrštík [-] ) , J. Zahradníček [-] , J. Karel [-] , M. Bouška [-] (46. M. Benák [-] ) , F. Linder [-] , J. Ležík [-]

J. Houška [-] - T. Hanuš [-] , R. Hanuš [-] (66. P. Lihan [-] ) , J. Zavoral [-] , V. Jilemnický [-] , Š. Novotný [-] (77. L. Zelinka [-] ) , F. Kadavý [-] , P. Pokorný [-] , M. Široký [-] , M. Masák [-] , R. Zámečník [-]

ŽK: 82. A. Karmin - 21. M. Široký , 67. R. Zámečník .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Prušinovský Štěpán - NOŽKA Lukáš, VÍCH Patrik.