23.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

Náchod doma zdolal Nový Hradec. Rozhodl první poločas

13. D. Hanzl , 18. J. Čejchan , 45. F. Gois (p.) - 75. J. Karel , 85. B. Andrýs
5

Tři cenné body si v domácím prostředí připsali fotbalisté Náchoda. Rezerva divizního celku si poradila s Novým Hradcem Králové, když o výhře rozhodla v prvním poločase, ve kterém vstřelila hned tři branky. Hosté ve druhém poločase utkání notně zdramatizovali, na vyrovnání už to však nestačilo.

FK Náchod B
Michal Malý, člen výboru: "Zasloužené vedení po prvním poločase, v průběhu druhého prostřídání a 15 - 20 minut před koncem jsme přestali hrát a ještě jsme se museli o výsledek obávat."

FC Nový Hradec Králové
Ondřej Kolář, trenér: "Tentokrát jsme nezaspali nejen úvod utkání, ale celý první poločas. Domácí nás předčili ve všech herních činnostech a po zásluze vedli 3:0. Oba týmy do druhého poločasu prostřídaly a nám tato změna výrazně pomohla. Nejprve tyč, gól, 100% neproměněná šance, snížení na 3:2 a břevno v 93. minutě. Pro naše mladé kluky to byla další škola dospělého fotbalu."