18.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

--

--

--

Ani vedení o dvě branky Nepolisům nestačilo. Rezerva Náchoda si po obratu odvezla tři body. Gois vstřelil hattrick

2. J. Zavoral , 5. J. Kvapil , 78. J. Houška - 13. D. Hanzl , 18. F. Gois , 49. F. Gois , 80. D. Hanzl , 89. F. Gois
7

Divoké utkání se odehrálo na hřišti Nepolis, kam přijela rezerva Náchoda. V duelu dvou poražených týmů z prvního jarního kola nakonec uspěli hosté. I když prohrávali už 0:2. Třemi brankami k obratu na konečných 5:3 zavelel Filip Gois.

NA BRZKÉ VEDENÍ DOMÁCÍCH HOSTÉ RYCHLE ZAREAGOVALI

Kdo dorazil na utkání Nepolisy - Náchod B o trochu později, ten musel litovat. Domácí vlétli do utkání velmi dobře a už po pěti minutách díky brankám Zavorala a Kvapila vedli 2:0. Náchodští, jenž nastoupili v kombinované sestavě, se ovšem nepoložili a v osmnácté minutě byl stav 2:2. Nejprve se ve třinácté minutě prosadil Hanzl a v osmnácté minutě ho napodobil Gois. Ve zbytku prvního poločasu již branka nepadla.

GOIS ZAVELEL K OBRATU

Ve druhém dějství se diváci dočkali dalších čtyřech branek. Ovšem hned tři z nich skončily v síti Nepolis. Hned v devětačtyřicáté minutě otočil skóre svou druhou brankou v utkání Gois. Domácí zaregovali v 79. minutě, když jim šanci na bodový zisk vrátil teprve šestnáctiletý Houška. Rezerva Náchoda však přesto domácí přetlačila. V 80. minutě dal svou druhou branku v zápase Hanzl a těsně před koncem zkompletoval hattrick Gois. Hosté tak nakonec zvítězili hokejovým výsledkem 5:3 a dali tak výsledkově zapomenout na úvodní porážku se Sobotkou. Nepolisy se naopak dál krčí na posledním místě tabuky.

TJ Sokol Nepolisy
Milan Havlík, vedoucí mužstva: „Velmi brzo jsme vedli 2:0 a to nás pro zbytek zápasu ovlivnilo, pak jsme se většinou jen bránili. Svůj první gól za dospělé vstřelil šestnáctiletý Jirka Houška.“

FK Náchod B
Michal malý, člen výboru: „Byli jsme ve značně kombinované sestavě, protože hrál náš A tým a jsme rádi, že jsme utkání zvládli s vítězným koncem.“

M. Šafařík [-] - T. Hanuš [-] , Š. Novotný [-] , D. Šustr [-] (72. M. Frýda [-] ) , J. Špás [-] (60. J. Houška [-] ) , J. Zavoral [-] , J. Kvapil [-] , R. Strakuš [-] , P. Pokorný [-] , V. Škopek [-] (83. L. Zelinka [-] ) , M. Masák [-]