21.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2021-2022

--

Kostelec nad Orlicí obral o všechny body Červený Kostelec

30. M. Srkal , 37. J. Škoda - 4. A. Hašek , 15. M. Pups , 66. R. Dostálek , 92. M. Pups
9

Červený Kostelec sehrál druhé utkání v řadě na domácí půdě, ale ani tentorkát se jim nepovedlo bodovat. Všechny body si odvezli hráči Kostelce nad Orlicí.

Kostelec vedl už o dvě branky, ale domácí do poločasu srovnali

Ve středu 4.5. se hrála dohrávka 21. kola krajského přeboru mezi Červeným Kostelcem a Kostelcem nad Orlicí. Původní utkání bylo totiž odloženo.

Vstup do utkání vyšel mnohem lépe hostům. Již ve 4. minutě se dokázal prosadit útočník Aleš Hašek a poslal svůj tým do vedení. 0:1. Pro něj to byla už osmá branka v sezóně.

V 15. minutě bylo pro domácí ještě hůře, a to když druhou branku Kostelce vsítil Miroslav Pups, na jehož střelu byl domácí brankář Středa krátký. 0:2.

Domácí ale utkání nezabalili. Ve 30. minutě se postaral o snížení kapitán Červeného Kostelce Marek Srkal, který překonal hostující brankáře Matouška. 1:2.

O sedm minut později bylo srovnáno. Matoušek kapituloval podruhé, když nestačil na zakončení domácího Jana Škody. 2:2.

Do konce první půle se již skóre zápasu nezměnilo, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Kostelec nad Orlicí strhl vítězství na svou stranu

V 66. minutě poslal hosty do vedení Richard Dostálek, když jeho střela skončila za zády brankáře Středy. 2:3.

V nastaveném čase se podruhé v utkání prosadil hostující Miroslav Pups a upravil tak na konečných 2:4.

Červený Kostelec tak doma padl podruhé v řadě. Důležité tři body v boji o záchranu si připsal Kostelec nad Orlicí

FK Kostelec nad Orlicí
Kamil Kaplan (trenér):: "Do utkání jsme vstoupili dobře a ujali se vedení 2:0. Do poločasu se domácím podařilo srovnat skóre. Po změně stran se nám po zlepšeném výkonu podařilo utkání převrátit v náš prospěch. Rozhodla neproměněná šance domácích, která skončila na tyči a náš protiútok. Nečekaného vítězství proti kvalitnímu soupeři si velice vážíme."