3.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Ořechov v domácím prostředí opět neinkasoval

0

Tým Ořechova přivítal na svém hřisti soupeře z Ostrožské Nové Vsi a v dalším domácím utkání neinkasoval. Soupeř z Nové Vsi bojoval, pokusil se utkání v závěru zdramatizovat, ale domácí brankář Stanislav Kuchař svými zákroky uchránil svou svatyni od inkasované branky.

První poločas přinesl bojovnost a vedení domácích

Bojovné utkání rozhodla větší produktivita domácího týmu v koncovce. V prvním poločase měli domácí více šancí ke vstřelení branky, ale ujala se jen jedna střela. Ve 26. minutě se po rychlé kombinační akci prosadil střelou z hranice velkého vápna Jiří Flašar.

Domácí navýšili vedení, ale rozhodnuto zdaleka nebylo

Do druhého poločasu nastoupili domací s cílem navýšit vedení a to se jim podařilo. V 56. minutě domácí fotbalisté udeřili podruhé, když po rohovém kopu Milana Hlúpika se trefil hlavou kapitán domácích Roman Trlida. Domácí uspokojeni vedením 2:0 povolili v napadání soupeře, který se začínal více tlačit před domací bránu. Ovšem několika výtečnými zákroky záchránil domácí před inkasováním brankář Stanislav Kuchař. V 80. minutě po dělové střele hostujícího hráče z 20 metrů dokázal vytlačit míč na břevno. To bylo ze strany hostů vše. Nakonec to byli domací, kteří podnikali rychlé protiútoky do otevřené obrany hostů, ale ani jeden protiútok neskončil brankou a tak utkání skončilo 2:0. Domací zaslouženě získali 3 body.

TJ Sokol Ořechov
Lubomír Jegla - trenér Ořechova: Měli jsme více šancí ke vstřelení gólů, ale podařilo se nám vsítit nakonec dvě branky. V závěru nás podržel náš brankář, ale celkově jsme v domácím prostředí získali zaslouženě tři body .

FK Ostrožská Nová Ves
Martin Voráč - trenér Ostrožské Nové Vsi: Vstoupili jsme lépe do utkání, ale domácí se ujali vedení. Do poločasu jsme mohli minimálně vyrovnat, ale obrovskou šanci jsme nevyužili. Druhý poločas byl podobný jako první. Domácí vstřelil branku a my jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Z domácího týmu bych vyzdvihl brankáře Kuchaře, který přispěl až neskutečným výkonem k vítězství domácích.

S. Kuchař [-] - L. Sklenka [-] , Z. Kuchař [-] (75. A. Andrýsek [-] ) , P. Kokta [-] , R. Trlida [-] , A. Zukič [-] , M. Bublík [-] , M. Pavlíček [-] , M. Hlúpik [-] , J. Flašar [-] (85. M. Jegla [-] ) , P. Březina [-]

A. Boček [-] - P. Lorenc [-] , M. Píštěk [-] , M. Pokorný [-] , E. Tvrdoň [-] (84. T. Lorenc [-] ) , V. Slezák [-] , D. Petratur [-] , R. Šálek [-] , R. Zálešák [-] , M. Kreisl [-] , V. Vávra [-]

ŽK: 42. M. Bublík , 44. M. Hlúpik - 39. M. Pokorný , 53. M. Kreisl , 60. M. Píštěk , 75. D. Petratur .
Hráči zápasu: S. Kuchař - R. Šálek .
Místo: Ořechov. Počet diváků: 105. Rozhodčí: TUREČEK Tomáš - VALČÍK Petr, ŠEVČÍK Igor.