Radek Zálešák

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
887 (ø 88,70) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 14:30 Lysovice - Veselí 5:2 (4:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 16:00 Veselí - Milotice 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 16:00 Hroznová Lhota - Veselí 4:0 (2:0) 90 0 1 0 ano
19.09. 15:30 Veselí - Dambořice 2:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 15:30 Vojkovice - Veselí 3:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 13:00 Veselí - Mutěnice 2:3 (1:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Dubňany - Veselí 3:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
17.10. 14:30 Start B - Veselí 2:5 (1:1) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Veselí - Židlochovice 2:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
31.10. 14:00 Veselí - Kyjov 5:1 (4:1) 77 77 0 1 0 ano
07.11. 14:00 V. Pavlovice - Veselí 1:3 (0:0) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 24 2116 (ø 88,16) 2 (ø 0,08) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 24 2160 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 6 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 24 2160 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 6 (ø 0,23) 6 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 12 1073 (ø 89,41) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. C 13 1170 (ø 90,00) 2 (ø 0,15) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. C 8 720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.A třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 4 (ø 0,30) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Krajský přebor 11 990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor 13 1161 (ø 89,30) 7 (ø 0,53) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Krajský přebor 12 1011 (ø 84,25) 1 (ø 0,08) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. C 25 2219 (ø 88,76) 4 (ø 0,16) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. C 17 1376 (ø 80,94) 3 (ø 0,17) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)