27.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

ONE MAN SHOW v podání Tomáše Jablonského v zápase Hřebeč - Kosoř

5

SK Hřebeč prožívá fantastické jaro a stejně tak její nejlepší hráči se potkávají s obrovskou formou. Kosoř naopak poslední dva zápasy pouze remízovala s Komárovem a následně prohrála proti Posázavanu Poříčí nad Sázavou. Hosté tak byli velkým adeptem na vítězství.

Jablonského hattrick v prvním poločase

Zápas začal jednoznačně lépe pro hostující celek. Už ve 3. minutě poslal hosty do vedení 0:1 Tomáš Jablonský. Byli to sice první domácí, kdo dopravili míč do sítě, ale branka jim nemohla být uznána z důvodu ofsajdového postavení. Následně fantasticky zrychlil hru hostující brankář Petr Kabele a dlouhým nákopem hledal právě Tomáše Jablonského, který z tohoto rychlého brejku chytře přehodil vybíhajícího brankáře a tak hosté šli do vedení. V 18. minutě přidal Tomáš Jablonský branku na 0:2. Zpracoval si míč po dlouhém autu, který byl prodloužen hlavičkou a druhým dotekem z otočky přesně zakončil a přidal tak svůj druhý gól v zápase. A do poločasu stihl tento fotbalista zkompletovat hattrick a to ve 37. minutěTomáš Jablonský si vzal na starosti zahrávání volného přímého kopu a střelou přes zeď přidal na 3:0

Jablonský přidal i čtvrtou trefu a stal se jediným střelcem zápasu

Do druhého poločasu nastupovali hostující hráči po velmi povedeném prvním poločase, kde se Tomáš Jablonský trefil hned třikrát a do 37. minuty stihl zkompletovat hattrick. Jednoznačně tak hosté kontrolovali zápas a díky tříbrankovému náskoku z první půle neměli kam spěchat. Pro domácí bylo tříbrankové manko s momentální formou hostí téměř neřešitelné. Důležité však bylo udržet na uzdě jediného střelce prvního poločasu. To se však domácím nepovedlo a Tomáš Jablonský přidal i svou čtvrtou branku. Na 4:0 přidával v 54. minutě. Další branka už v zápase nepadla a tak se Jablonským stal neoddiskutovatelným hráčem zápasu, poté co vstřelil čtyři branky a zařídil hostujícímu celku vítězství.

Kosoř
V. Němčanský [-] - J. Hrubý [-] , M. Černý [-] , M. Nehoda [-] , P. Stejskal [-] , M. Bícha [-] , M. Folejtar [-] (46. J. Slunéčko [-] ) , T. Vladyka [-] , P. Růžička [-] (46. D. Bujnovský [-] ) , J. Vampola [-] (74. D. Višvader [-] ) , M. Brož [-]

SK Hřebeč
P. Kabele [-] - J. Podaný [-] , D. Hajný [-] , M. Pařízek [-] (57. A. Nadri [-] ) , M. Mentberger [-] (88. J. Janík [-] ) , T. Lukič [-] , T. Jablonský [-] , J. Hora [-] (87. M. Stříbrský [-] ) , M. Servus [-] (78. O. Stříbrský [-] ) , T. Melichar [-] , M. Dolejš [-]

ŽK: 42. M. Bícha , 80. M. Brož .
Hráči zápasu: T. Jablonský .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: REMENEC Lubomír - BRAUNŠVEIG Vojtěch, STEJSKAL Miloš.