10.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Nedašov dokázal otočil utkání

0

Tým Podkopné Lhoty přivítal na svém hřišti celek Nedašova. Utkání začali lépe domácí, kteří se ujali vedení díky brance Nedavašky. Do poločasu za Nedašov srovnal Josef Fojtík. Po přestávce vrhl Nedašov síly do útoku a po druhé brance Josefa Fojtíka ze 73. minuty veze důležité tři body.

Vyrovnaný první poločas

V Podkopné Lhotě nebudou na podzimní část sezóny vzpomínat příliš v dobrém. Tým trenéra Videmana po devíti kolech dokázal získat pouze tři body za jedinou domácí výhru proti Vidči. Jinak v domácích zápasech Podkopná Lhota odevzdává svým hostům body. Pro ty si přijel i Nedašov, nicméně byli to domácí, kteří šli po brance Nedavašky ve 20. minutě do vedení – 1:0. I přes vstřelenou branku pokračoval spíše nezáživný zápas, který moc fotbalové krásy nepřinesl. Nedašov postupem času hru vyrovnal a ještě do poločasu vyrovnal. Ve 35. minutě centroval z půlky Radek Cícha a nevinný nákop hlavičkoval Josef Fojtík z hranice penalty do branky - 1:1.

Nedašov měl větší touhou po vítězství

Do druhé půle nastoupili lépe hosté, kteří se o vítězství rvali více než domácí. Hráči Podkopné Lhoty působili velmi odevzdaně a s výsledkem se moc nesnažili něco dělat. Rozhodnutí přišlo v 73. minutě zápasu. Byl to opět Radek Cícha, který centroval balón do vápna a míč si jeden z domácích obránců srazil nešťastně do vlastní branky – 1:2. Branka byla nakonec připsána Josefu Fojtíkovi, který s domácím obráncem podstoupil vzdušný souboj. Podkopná Lhota tak prohrála další zápas a nadále zůstává poslední. Její ztráta sice není velká, vzhledem k herní krizi se však zlepšení moc očekávat nedá.

TJ Nedašov
David Solař (Nedašov, brankář): Začátek první půle jsme přečkali i přes nápor domácích, kteří hráli po větru. Dokázali jsme srovnat Josefem Fojtíkem a do kabin jsme šli za vyrovnaného stavu. V druhém poločase jsme vývoj zápasu otočili a následně i udrželi. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, domácí působili velmi odevzdaně