11.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

Příkazy rozdrtily Podlesí

6. P. Ryza , 26. P. Ryza , 28. P. Ryza , 36. L. Vaculka , 52. V. Juřica , 77. L. Vaculka - 60. D. Křižan
0

V rámci 11. kola přivítaly Valašské Příkazy na svém hřišti celek Podlesí. Domácí předvedli další ofenzivní smršť, ze které vyčníval hlavně Pavel Ryza, který v prvním poločase nastřílel během půlhodiny čistý hattrick. Pozadu nezůstali ani další střelci Valašských Příkaz. Lukáš Vaculka zaznamenal dvě branky a Vlastimil Juřica jednu. Za hosty brankou mírnil drtivou porážku Dalibor Křižan.

Ryza střílí rychlý hattrick

V prvním poločase se k výbornému výkonu rozehrál Pavel Ryza. Hned v 6. minutě utkání dostal po rychlé kombinaci míč za obranu a svůj samostatný nájezd bezpečně proměnil – 1:0. O dvacet minut později přidal Ryza druhou branku, když byl po sérii domácích akcí úspěšný a zvýšil na 2:0. O dvě minuty později dovršil Ryza hattrick, když využil přesného výkopu gólmana Valčíka a bylo to už 3:0. Ze strany domácích to do konce poločasu ještě nebylo vše. Lukáš Vaculka po skvělé individuální akci prošel obranou soupeře a přesně zakončil – 0:4.

Podlesí se na odpor nezmohlo

Hned po příchodu ze šaten se hosté uvedli zakončení hlavou, ale domácí brankář Valčík byl na místě. V 52. minutě si Juřica vyměnil míč s Vaculkou a přesnou střelou zvýšil na 5:0. Podlesí dokázalo vstřelit čestnou branku v 60. minutě. Odražený míč uklidil do sítě přesnou střelou Dalibor Křižan – 5:1. Poslední slovo ale měli domácí. Po nahrávce Lukáše Garguláka se k míči dostal Lukáš Vaculka, který z  velkého vápna přesně vystřelil a uzavřel účet zápasu na konečných 6:1. Valašské Příkazy si připsaly tři body a svého dnešního soupeře přeskočily v tabulce.

TJ Sokol Podlesí
Hosté: Z webových stránek Podlesí: Hosté se potýkají s velkými absencemi. Do Příkaz nemohlo jet hned 7 hráčů a tak týmu šel vypomoci Petr Adámek a tři dorostenci. Domácí dokonale využili svého aktivního pohybu a již ve 30. minutě bylo rozhodnuto.