17.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

“podbuchlovské derby” mezi Zlechovem a Buchlovicemi ovládli hosté

2

Už v prvním poločase si hosté dokázali udržet vedení 0:2 a v druhém poločase po brankách na obou stranách hosté odcházeli spokojeně do šatně po vítězství 1:3.

0:2 první poločas

Prvních deset minut byl Zlechov aktivnější a dokázal si vytvořit zajímavé situace před brankářem hostí, avšak ani z jedné gól nepadl.

Poté se situace změnila a kormidla se ujali hosté z Buchlovic, kterým se podařilo vstřelit ve 24.minutě gól po přímém kopu z levé strany.

Zahravajíci Belant našel na přední tyči Křivu, který míč lehce lízl a ten propadl za záda golmana Vandy.

Ani ne o necelých deset minut později, Lukáš Belant zpoza šestnáctky napřáhl a krásnou ránou docílil druhého gólu.

Nic zajímavého se do konce prvního poločasu nestalo a tak se šlo do kabin za stavu 0:2.

Druhý poločas

V druhém poločase byla hra vyrovnaná, ale jako první se opět prosadil hosté z Buchlovic.

Křiva posunul z levé strany míč na Belanta a ten na hranici šestnáctky našel volné místo za zády gólmana Vandy podruhé.

Poté se Zlechov trochu vzpamatoval a začal být aktivnější.

Vypracoval si i několik slibných šancí a výsledkem byl gól z rohu, který vstřelil Michal Bělaška.

Po zbytek hry se míč přeléval z jedné strany na druhou a pro oko fanouška se již nic zajímavého nestalo, a tak si Buchlovice odváží 3 body.