Zelený Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Strání - Nový Jičín 3:0 (2:0) 17.03. 15:00 -
Skaštice - Šternberk 0:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Buchlovice - Malenovice 4:1 (2:0) 28.10. 14:00 -
Vel. Bíteš - Brno B 1:4 (1:2) 08.10. 15:00 -
Slavičín - Bzenec 2:2 (0:1) 17.09. 10:15 -
Vítkovice - Bílovec 1:3 (1:3) 02.09. 16:00 -
Všechovice - Vsetín 2:3 (0:1) 20.08. 16:30 -
Velehrad - Částkov 3:0 (1:0) 18.06. 17:00 -
Březová - Komňa 9:1 (4:0) 17.06. 14:00 -
Holešov - Bzenec 2:3 (1:2) 10.06. 10:15 -
Bílovec - Hlubina 1:3 (0:1) 28.05. 17:00 -
Vsetín - Bzenec 0:3 (0:1) 13.05. 16:30 -
Polanka - Havířov 0:1 (0:0) 09.04. 15:30 -
Val. Meziříčí - Opava B 2:1 (0:1) 01.04. 10:00 -
Morkovice - Franc.Lhota 5:2 (3:1) 29.10. 14:30 -
1. HFK - Vsetín 1:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Buchlovice - Mladcová 1:0 (1:0) 16.10. 14:30 -
Slušovice - Nevšová 6:0 (3:0) 01.10. 15:00 -
Bylnice - Mladcová 1:4 (1:4) 18.09. 15:30 -
Strání - Brumov 1:0 (0:0) 04.09. 16:00 -
Osvětimany - Luhačovice 2:0 (2:0) 21.08. 15:00 -
Újezdec - Buchlovice 4:4 (2:1) 14.08. 17:00 -
Franc.Lhota - Luhačovice 1:1 (0:0) 07.08. 17:00 -
Morkovice - Bystřice 5:0 (1:0) 18.06. 17:00 -
Fryšták - Újezdec 4:1 (2:1) 11.06. 17:00 -
Štítná - Nedašov 3:0 (2:0) 05.06. 17:00 -
Polešovice - Tlumačov 3:1 (0:0) 27.05. 18:00 -
Louky - Březnice 0:3 (0:1) 21.05. 16:30 -
Brumov - VKK 2:0 (2:0) 15.05. 10:15 -
Lužkovice - Březnice 1:1 (0:1) 01.05. 16:30 -
Baťov - Slušovice 1:0 (0:0) 29.04. 18:30 -
Bystřice - Luhačovice 2:2 (0:1) 23.04. 16:00 -
Vigantice - Kateřinice 4:1 (1:0) 16.04. 16:00 -
Zlechov - Buchlovice 1:3 (0:2) 10.04. 10:00 -
Morkovice - Nedašov 4:1 (3:0) 02.04. 15:30 -
Újezdec - Hluk 1:3 (1:0) 27.03. 15:00 -
Staré Město - Tlumačov 5:1 (3:1) 30.10. 13:30 -
Bojkovice - Buchlovice 3:0 (0:0) 24.10. 13:30 -
Staré Město - Ořechov 2:2 (1:0) 16.10. 14:30 -
Štítná - Kvasice 1:2 (0:1) 10.10. 14:30 -
Hluk - Nedachlebice 3:0 (1:0) 25.09. 15:00 -
Polešovice - Slavkov 1:1 (1:1) 19.09. 15:30 -
Podlesí - Franc.Lhota 3:6 (0:3) 12.09. 15:30 -
VKK - Napajedla 0:3 (0:1) 11.09. 15:30 -
Osvětimany - Újezdec 4:1 (1:1) 04.09. 16:00 -
Těšnovice - Buchlovice 4:1 (2:1) 29.08. 16:00 -
Juřinka - Franc.Lhota 3:1 (1:0) 21.08. 16:30 -
Osvětimany - Zlechov 6:1 (5:1) 07.08. 17:00 -
Vidče - Val.Klobouky 5:2 (4:0) 10.10. 15:00 -
Slovácko C - Velký Ořechov 2:1 (2:0) 04.10. 15:00