16.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

3 penalty v utkání, ani jedna však nebyla proměněna

3

V sobotu 2.4. 2022 domácí Hluk hostil tým z Kunovic. Dalo by se říct derby vedlejších míst.

Domácí nastoupily v systému 3:5:2, což se ukázalo jako hodně nefunkční.

K v tomto utkání jsme mohli vidět dokonce 3 penalty, ale ani jedna však nebyla proměněna.

První poločas

Už ve 12. minutě zůstal úplně volný po rohu Zelinka a velmi snadno skóroval.

Hosté měli za stavu 1:0 výhodu pokutového kopu, ale Bihári nechal vyniknout brankáře Pěgříma.

Ve 32. minutě byl k vidění další roh, který domácí zužitkovali. Byl to Horák, který míč uklidil do sítě kunovické branky a navýšil tak stav utkání na 2:0.

Druhý poločas

Do druhého poločasu domácí vystřídali Přecechtěla a vrátili se k jejich klasickému systému. To bylo znát od začátku druhého poločasu.

Hluk si šance a hned první byla ve 52. minutě, kdy Sopůšek neproměnil pokutový kop, ale u míče byl první Zelinka, který zvýšil na 3:0.

Dokonce ani třetí pokutový kop neproměnil Zelinka, který ho kopl velmi laxně do náruče Abraháma.

Další šance a doslova vyložené neproměnili Zlínský, Sopůšek, Kukla ani Zelinka. Vedle skončily i střely Šimoníka. A pravidlo nedáš, dostaneš se potvrdilo.

V 84. minutě, při ojedinělém útoku Kunovic se míč odrazil od tyče po střele Kříže do branky a přidal tak poslední branku utkání.

V dalším 17. kole Hluk hostí Fryšták a Kunovice přivítají Koryčany.

Spartak Hluk
Ohlasy - Hluk: Vítězství bylo povinné, netřeba však experimentovat, ale hrát to, co nám nejlépe vyhovuje. Určitě chyběli jak Martiš, tak i Skovajsík, ale fotbal je už taková hra. Utkání bylo charakteristické v tom, že nejlepším hráčem Kunovic byl hráč-nebrankář Abrhahám. Možná měl i trochu štěstí, ale tak to ve fotbale bývá. Je potřeba hrát soustředěně a nemyslet si na to, že se nám soupeř poddá.

R. Pěgřím [-] (82. A. Gášek [-] ) - Z. Horák [-] , J. Kročil [-] - P. Přecechtěl [-] (46. J. Machala [-] ) , O. Crla [-] , A. Zelinka [-] , M. Kukla [-] (76. D. Matejka [-] ) , R. Sopůšek [-] , T. Šimoník [-] , O. Machala [-] - D. Zlínský [-] -