25.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

Boj o záchranu se komplikuje.

42. T. Baránek (p.) - 65. M. Woloczij , 75. P. Skalický
5

Val. Příkazy odehrály ve třech dvech dva zápasy. Podle jejich trenéra je na amatérské úrovni nemožné hrát pátek, neděle. Dohnalo je to v důležitém zápase s Podlesí. Hosté šli do zápasu s velmi kombinovanou sestavou. Podařilo se jim však v druhém poločase otočit skóre a vyhrát.

Domácí si kráčeli pro vítetství.

Domácí fotbalisti chtěli tento zápas vyhrát. Více méně tomu objetovali páteční zápas v Kateřinicích. Vstoupili do zápasu velmi aktivně, i přes aktivitu ale měli hosté do 30. minuty 2-3 vyložené šance. Po faulu však přišla pro Příkazy penalta. Tu před koncem poločasu, přesněji ve 42. minutě dokázal proměnit 16 letý Tomáš Baránek.

Vše ovlivnila velmi přísná červená karta.

Z kraje poločasu přišla hodně přísná červená karta. Po souboji rameno na rameno byl vyloučen domácí Lukáš Polach. To mělo dopad na celý zápas. Do 60. minuty se domácí ještě drželi. Potom jim došly i díky pátečnímu zápasu síly a během 10. minut inkasovali dvě branky. Zápas tedy hosté otočili a takto i skončil. Boj o záchranu bude velmi zajímavý až do poslendího kola.