22.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

--

Kanonáda ve Valmezu. Vigantice dostaly bez Baroše 7 branek.

3

Oba celky měly před zápasem problém se skládáním sestavy. Domácím nepomohlo ani to že dorost hrál ve stejném čase v Karviné. Hostům chyběl vykartovaný Baroš. Trošku všechny mrzelo že na tento zápas se nedokálzay týmy sejít v lepším rozpoložení, aby měl zápas malinko větší kvalitu.

Zbytečná penalta dostala Vigantice do hry.

První poločas byli domácí rozhodně lepším týmem. Ve 14. minutě přišel rychlý brejk, na konci této akce byl stoper Martin Zachrla. Domácí měli další šance. Zbytečně pak pustili Vigantice do hry, kdy po rychlém brejku hostů ve 32. minutě fauloval domácí brankař,  penaltu následně proměnil Macíček. Tímto gólem se Vigantice dostaly do hry. Naštěstí pro Valmez, stihli dát branku na 2:1 kdy po centru skóroval hlavou Petr Daniš. Šlo se tedy do šaten za stavu 2:1 pro domácí.

5 gólů za poločas

Prvních patnáct minut byly Vigantice lepším můžstvem. Měli několik šancí, které ale nedokazály proměnit. Pak přišla v 62. minutě vysvoboující branka Hořáčka, který obešel bránkáře a skóroval do prázdné branky. Další branku přidal o minutu později Dominik Štys.  Poté už to bylo vše v rukách Valašského Meziříčí, hostům docházely síly a spolu se zraněným brankářem Slovákem to byla vražedná kombinace. Hostujícímu brankáři patří však velký obdiv za to že se zraněním vůbec nastoupil do zápasu. Ikdyž už Vigantice nemohly tak se stále snažily hrát fotbal a měly nějaké náznaky šancí. O 10 minut později. Tedy v 73. minutě dal svou první branku v zápase Libor Poláček. V 85. minutě pak přidal další branku. Všechno to podrthl v 87. ,také svýv druhým gólem v zápase,Petr Daniš.

TJ Valašské Meziříčí B
René Frohlich: "Před zápasem jsme měli strach, bylo nás málo a nevěděli jsme jak to bude. Vigantice ale přijely ještě v horším stavu. Zbytečně jsme je pustili do hry. V druhém jsme jsme přečkali tlak hostů a poté jsme převzali otěže zápasu, začalo nám to tam padat a bylo po zápase"

R. Fröhlich [-] - M. Zachrdla [-] (84. J. Kostka [-] ) , M. Kelárek [-] , M. Kopecký [-] , J. Švajda [-] , T. Nevařil [-] , P. Daniš [-] , D. Horáček [-] , O. Kadla [-] (46. D. Štys [-] ) , T. Koleček [-] , L. Poláček [-]