21.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

"Nedáš, dostaneš" to se v Kateřinicích ukázalo naplno

5

Kateřinice po středečním semifinálovém zápase doma nedokázaly bodovat.

Vyrovnáná partie

První poločas začali lépe hosté. Už od začátku tlačili a hrozili nebezpečnými centry ze stran. První vážnější situace nastala po chybě domácího brankáře. Vrba prohrál na hranici pokutového územi prohrál souboj s Michalem Kundrátem, který poslal míč do odkryté branky, všichni si mysleli že hosté půjdou do vedení, to se ale kupodivu všem nestalo. Před brankovou čárou totiž míč dorazil Daniel Horáček, který byl ale v offsidovém postavení. Další gól dali také hosté, jenže to byl zase offside. Domácí se dokázali prosadit po rohovém kopu, kdy dostal míč do brány Tomáš Zetek. O 7 minut později se hosté opět prosadili, Daniel Horáček se po centru z pravé strany, z hranice malého vápna nemýlil. Tentrokrát bylo vše v pořádku a tak byl stav 1:1. Nic zajímavého se už v první půli nestalo.

Adam Juřík prolomil obranu domácích

Kateřinice do druhé půle nastoupili s malinko defenzivnější taktikou. Hosté byli naopak aktivní a diktovali tempo hry. První větší šanci hostů měl Petr Daniš, kdy z příméhé volného kopu z hranice vápna, pomoci teče domácího hráče pěkně zavařil domácímu brankářovi Vrbovi. Domáci moc šancí neměli. Dva dobře nasměrované centry nedokázali domácí útočníci dostat do brány. Nejvetší zlom přišel v 77. minutě. Kdy domácí útočník ve 100% šanci nedokázal prostřelit brankáře Reného Frohlicha, hned z protiútoku se po přetaženém míči dokázali prosadit Valašsko Meziříčtí, zadní tyč výborně zavíral Adam Juřík a poslal míč nekompromisně pod břevno. Ikdyž se domácí snažili s výsledkem ještě něco udělat, veškeré jejich dlouhé míče sbíral výborně hrající Tomáš Koleček. Kateřinicím se nepodařilo ze zápasem nic udělat a tak vyhrál "Valmez" 2:1.

TJ Sokol Kateřinice
Miroslav Vrba: "Chtěli jsme zápas zvládnout, doma se nám hraje dobře a sbíráme tady body. Dneska se to bohužel nepovedlo, Valmez byl lepší a vyhráli zašlouženě"

M. Vrba [-] - O. Kuzník [-] , J. Maček [-] , J. Hrabica [-] (46. R. Freund [-] ) - J. Sušeň [-] , M. Macík [-] (78. V. Peredarjuk [-] ) , M. Bětík [-] , O. Čtvrtníček [-] , F. Mika [-] (46. V. Kotrla [-] ) - - M. Smilek [-] , T. Zetek [-] (46. R. Kohout [-] )