23.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Velké Karlovice v domácím prostředí nestačily na Boršice

7

Poslední tým tabulky z Velkých Karlovic přivítal na své hřišti mužstvo z Boršic. V první půli se stovka diváků branky nedočkala. Ve druhé půli se ale hosté ujali dvoubrankového vedení. Domácí utkání ještě zdramatizovali. Hosté v závěru pečetili svoji výhru.

V první půli branka nepadla

Do Velkých Karlovic zavítal celek ze slováckých Boršic. Hosté přijeli v kombinované sestavě a brankář Janečka si dokonce střihl roli útočníka. Domácí tým věděl, že záchracena v Krajském přeboru je ztracena a proto dal v utkání šanci několika mladíkům. V prvním dějství překvapivě tahali hosté za kratší konec. Domácí si vytvořili řadu dobrých střeleckých a hosty podržel brankář Boček. Ten dokonce chytil pokutový kop. Hosté se postupně dostávali do hry. Do šaten se odcházelo za stavu 0:0. Ve druhé půli byli hosté hodně efektivní a dokázali vstřelit tři branky. Domácí utkání ještě zdramatizovali, na body to však nestačilo.

Hosté dokázali výhru strhnout na svoji stranu

Pavel Kučera, trenér Boršic: „Přijeli jsme bez šesti hráčů, osy týmu. Zpočátku byly Karlovice aktivnější, nebezpečnější, hlavně ze standardek, kdy nás několikrát podržel brankář Boček. Zejména po dvaceti minutách hry, kdy ustál i pokutový kop, Karlovice trefily tyčku! Od té doby se hra vyrovnala, poté začali domácí uvadat, neměli sílu. Po přestávce jsme byli aktivnější, domácím došly síly. Čehož jsme maximálně využili. Hodně nám pomohl vedoucí gól, poté jsme z brejku přidali druhý. Domácí střelou z 30 metrů snížili, naštěstí jsme na to rychle reagovali. Vyhráli jsme zaslouženě, potěšil brankář Janečka, který musel nastoupit do pole a dal první gól.“