21.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Nedašov dokázal ve druhé půli smazat dvoubrankový náskok Luhačovic

9

V Nedašově se představil celek z Luhačovic a v první půli se po brankách Lekeše ujal dvoubrankového vedení. Domácí tým ale ve druhém dějství dokázal ještě srovnat. V hektickém závěru se již více než tři stovky diváků branky nedočkalo.

Hosté vstřelili dvě branky

David Solař, brankář Nedašov: „Od začátku byla hra vyrovnaná, bez vážnějších šancí na obou stranách. Po půlhodině hry jsme inkasovali lacinou branku, a do poločasu jsme nabídli soupeři dvoubrankové vedeni. O přestávce jsme si vyříkali pár věcí a na hřišti už bylo od té doby jenom jedno mužstvo. Cely druhy poločas jsme tlačili soupeře a odměnou nám byly dvě vstřelené branky. Ještě jsme navíc zahodili pokutový kop. Na konci utkání jsme měli ještě závary před brankou, ale skóre se již nezměnilo. Bod nakonec bereme, hosty podržel výborně chytající gólman Švec.

Domácí ve druhé půli srovnali

Lukáš Pazdera, trenér Luhačovic: „Když vedete venku 2:0 v poločase, tak bychom to měli dohrát do výhry. Je to škoda. První poločas jsme byli aktivní směrem nahoru a dali dva góly, práce našich útočníků se zvedá a byli vepředu cítit. Do druhého poločasu jsme vstoupili solidně, ale třetí branku jsme nedali. Následně domácí snížili ze standardní situace a celé se nám to zbortilo. Byli jsme pod neustálým tlakem stardardních situací. Domácí nás svojí výškovou a váhovou převahou doslova válcovali. Silově byli někde jinde. Nejvíc mě mrzí zranění dalších hráčů.“