26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Polnička si odvezla z Radostína tři body

16

Polnička si odvezla z Radostína tři body a sezónu ukončí na třetí pozici.

První půlka vyzněla lépe pro Polničku

Vše podstatné se událo v prvním poločase. Úspěšný vstup do utkání korunovala Polnička brankou v 16. minutě, kdy se prosadil Roman Gančev - 0:1. Hosté pokračovali v aktivitě a přidali dvě po sobě jdoucí rychlé branky. V 36. minutě Ondřej Průža skóroval podruhé a hosté si vytvořily pohodlný dvoubrankový náskok. Ten hosté jestě zvýšili v 38. minutě, kdy ještě jejich náskok navýšil Zdeněk Holas - 0:3.

Hosté ve druhém poločase potvrdili vítězství

Hned po přestávce v 48. minutě domácí zdramatizovali po brance Kadlece utkání, když snížili na rozdíl dvou branek. Hosté ale dvěmi brankami Víšky a Havlíka znovu odskočili na skóre 1:5. Závěr zápasu již obě mužstva dohrávala, a tak si hosté mohli po skalpu domácích připsat bronzovou pozici.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
D. Homola [-] - P. Inwald [-] , F. Ochrana [-] (58. J. Poul [-] ) , M. Láznička [-] (42. R. Hošek [-] ) , A. Kališ [-] , J. Svoboda [-] (72. M. Špaček [-] ) , R. Večeřa [-] , P. Gregar [-] (46. O. Veselý [-] ) , P. Dvořák [-] , L. Dvořák [-] , T. Kadlec [-] (72. I. Dupal [-] )

TJ Sokol Polnička
M. Chyba [-] - R. Gančev [-] , L. Bulíček [-] , J. Pálka [-] , O. Průža [-] (84. M. Klíma [-] ) , Z. Holas [-] , J. Víška [-] (76. J. Ondráček [-] ) , Z. Sedlák [-] , F. Kotík [-] , P. Havlík [-] (69. M. Jirásek [-] ) , T. Litochleb [-]

ŽK: 9. M. Láznička - 13. T. Litochleb .
Počet diváků: 78. Rozhodčí: BULA Nikola - FABÍK František (N), OULEHLA Lukáš (N).