17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2021-2022

Rožná v Březí dominovala

19

Rožná v Březí dominovala a připsala si vysoké vítězství.

Vyžrálek dvakrát skóroval

Vše podstatné se událo v prvním poločase. Úspěšný vstup do utkání korunovali brankami v 9. minutě Jiří Kroupa a ve 26. minutě Jiří Vyžrálek a Rožná si vytvořila pohodlný dvoubrankový náskok. Ten hosté držely až do 43. minuty, kdy jejich náskok navýšil opět Jiří Vyžrálek.

Rožná kontrolovala druhou půli

Vstup do druhé půle se lépe povedl domácímu Březí, který snížil v 56. minutě po brance Dostála - 1:3. Rožná ale nadále pokračovala v nátlakové hře a přidala dvě branky, které definitivně rozhodly. V 67. minutě Petr Sýkora zvýšil na 1:4, aby v 74. minutě uzavřel skóre Jiří Kroupa.