26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Doubravník deklasoval Křoví

19

Doubravník deklasoval Křoví, kterému nastřílel sedm branek.

Domácí vedli o dvě branky

Na první branku čekalo 80 diváků do 7. minuty, kdy se prosadil Čepička-1:0. Další minuty se snažily oba týmy vstřelit branku, ale neúspěšně. Domácí ale nadále pokračovali v aktivitě a v 18. minutě přidal druhou branku Balák - 2:0. Do konce poločasu se již skóre neměnilo a domácí odcházeli do šaten spokojenější.

Druhý poločas nabídl pět branek

Ve druhém poločase ale začala kanonáda domácích. V 57. minutě přidal třetí branku Miroslav Vojta  - 3:0. V rychlém sledu poté přibývaly další branky až v samotném závěru zápasu. V 78. minutě se prosadil Miroslav Vojta a 80. minutě Karel Vojta - 5:0. A domácí neměli pořád dost. Za dalších sedm minut rozvlnili síť za Baňou David Juračka - 6:0. O minutu později dal konečnému skóre podobu Karel Vojta - 7:0. Domácí si tak připsali další tři body do tabulky.