26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

14. P. Císař , 44. P. Císař , 47. J. Poul , 74. L. Invald (p.) , 85. R. Fňukal
19

V derby Radostín porazil vysoko Santus, který se však v okresním přeboru přesto zachránil.

Radostín vyhrál první poločas o dvě branky

Za příjemného počasí přivítal doma Santus Radostín. Vše podstatné a rozhodující pro vývoj zápasu se událo v prvním poločase. Úspěšný vstup do utkání korunoval brankou ve 14. minutě Pavel Císař - 0:1. Hosté pokračovali v aktivitě, ale dlouho se nemohli gólově prosadit. A tak musel zaúřadovat až ve 44. minutě a navýšitl skóre opět Pavel Císař. Radostín si tak vytvořil pohodlný dvoubrankový náskok.

Hosté ve druhém poločase potvrdili vítězství třemi góly

Radostín do druhé půle vlétl jako uragán a po třetí brance v domácí síti bylo definitivně hotovo. Nejprve v 47. minutě překonal Jakubce Jan Poul - 0:3. V 74. minutě navýšil skóre na čtyřgólový náskok Lukáš Invald, který proměnil pokutový kop, aby konečnou podobu výsledku na 0:5 učinil v 85. minutě Radek Fňukal. Zbývající část zápasu se jen dohrávala a Radostín tak mohl na konec soutěže slavit vysoké pětigólové vítězství.