25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Doubravník překvapivě vyhrál v Radostíně

18

Doubravník překvapivě vyhrál v Radostíně vysokým rozdílem.

Doubravník vstřelil dvě branky

Příjemné teplé počasí přivítalo v 25. kole okresního přeboru dobře připravený trávník v Radostíně.  Domácí se pokoušeli vyzrát na soupeře z Doubravníku, který byl v tabulce o čtyři body za nimi, ale byli to hosté, kteří začali střílet branky. První branku vstřelil v 19. minutě Jan Slámečka a uklidnil tak hostující celek. Ten ještě jednou udeřil, když domácí obrana v 45. minutě neudržela Gilfrieda, který vstřelil branku do šatny - 0:2.

Hosté ve druhém poločase potvrdili vítězství

Druhý poločas patřil opět hostům.Ti ještě jednou udeřili, když domácí obrana v 67. minutě faulovala ve velkém čtverci a kopala se penalta. Jan Slámečka nabídnutou šancí nepohrdl a brankou na 3:0 přiblížil hostům vítězství. Stejnou možnost dostali poté i domácí, ale domácí Jan Poul nechal vyniknout Sommera, který penaltu zlikvidoval. Doubravník tak překvapivě vysoko vyhrál v Radostíně a v tabulce se přiblížil ke svému soupeři na rozdíl jednoho bodu.