20.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Nedvědice si zastřílela

19

Okresní derby bylo jasnou záležitostí domácích.

Domácí po půli vedli

Za deštivého 1. máje se setkala mužstva domácí Nedvědice a hostující Svratky. Na jaře ještě neporažená Nedvědice do utkání vstoupila nejlépe jak mohla a to brankou hned v 1. minutě po snadné brance hlavou M. Pachlopníka. Hosté od začátku utkání nestíhali tempu domácích a do 30. minuty to bylo 3:0 díky identické hlavičce znovu M. Pachlopníka a Martinu Vašíčkovi, který dokázal zužitkovat svoji rychlost a vypíchl míč Svratecké obraně a lehce skóroval. Hosté měli za celý zápas jedinou šanci a tu proměnili, Fousek se dokázal uvolnit po pravé straně přes dva hráče a povedenou střelou na zadní korigovat skóre na 3:1. Jenže o 2 minuty později si kdo jiný než M. Pachlopnik dokázal znovu najít to správné místo ve vápně a hlavou zkompletoval hattrick.

Domácí si vedení pohlídali

Druhá půla se nesla ve stejném duchu jako ta první. Domácí Nedvědice neubrala na tempu a lehce přidávala další branky. Formu jako hrom potvrdil M. Pachlopník dalšími trefami, když ve 48. minutě vsítil svoji 4. branku a o deset minut později 5. branku. 6:1 V 70 minutě si na dobře zahraný roh dokázal nejlépe vyskočit H. Pachlopník. 7:1. Hostující golman si po nejistých zákrocích připsal výborný zákrok, když vystihl střelu M. Vašíčka z malého vápna do protipohybu. v 86. přidal poslední hřebíček do rakve hostí domácí Pavelka, který po krásné průnikové přihrávce střelou na zadní zvýšil na konečných 8:1

SK Pernštejn Nedvědice
Ladislav Trdý (hráč): Celé mužstvo dnes podalo výborný výkon, škoda jedné branky. Další nula by nám určitě pomohla do společné kasy na letní soustředění. Na jaře jsme konečně dokázali uklidnit naši hru a sbírat jasné body, skóre 29:2 za dosavadní jaro nenasvědčuje změnám a my se budeme snažit prostoupat tabulkou co nejvýše to půjde.

D. Havlík [-] - M. Pachlopník [-] (60. A. Pavelka [-] ) , J. Veselský [-] (46. L. Trdý [-] ) , J. Pachlopník [-] , D. Bracek [-] (52. J. Sytař [-] ) , T. Christian [-] , M. Vašíček [-] , V. Štefka [-] , M. Vašíček [-] , P. Humpola [-] (68. L. Jirásek [-] ) , V. Haviger [-]