14.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Hrotovice oplatily Šebkovicím B porážku

4. M. Mlejnek , 7. J. Votava , 73. J. Votava , 75. J. Votava , 85. T. Hadraba (p.) - 76. J. Holčapek
12

Fotbalisté Hrotovic se rehabilitovali před vlastními fanoušky a porazili rezervu Šebkovic 5:1

Domácí o dva góly lepší

V předehrávce 1. jarního kola domácí Hrotovice přivítaly Šebkovické „béčko". Po minulém prohraném zápase jim jistě měly co vracet a od začátku zápasu bylo jasné, že se zápas bude odehrávat podle taktovky domácích. Už ve 4. minutě si udělal prostor před bránou hostů Michal Mlejnek a hlavou otevřel skóre. Za tři minuty ho následoval Jan Votava a zvýšil na 2:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Od té doby si diváci za příjemného slunečného počasí užívali hezký fotbalový zážitek, avšak dalších branek se dočkali až v závěru druhého poločasu. V 73. a 75. minutě postupně zvyšoval Jan Votava. O minutu později se prosadili i hosté, kdy z přímého kopu k zadní tyči zakončil Josef Holčapek. Za domácí poté ještě zvýšil z penalty Tomáš Hadraba na výsledných 5:1.

Sokol Hrotovice
Hlavnička Jiří, jednatel: Zápas se odehrával podle taktovky domácích.

J. Křivánek [-] - M. Růžička [-] (82. L. Nevtípil [-] ) , F. Pekárek [-] , L. Dvořák [-] , T. Hadraba [-] - J. Petřek [-] , M. Hrůza [-] (82. T. Novotný [-] ) , L. Šabata [-] (54. J. Virgl [-] ) , E. Pokorný [-] (72. F. Strohmer [-] ) - M. Mlejnek [-] (82. P. Hadraba [-] ) , J. Votava [-] -

TJ Sokol Šebkovice B
F. Brada [-] - P. Levi [-] (83. J. Uhlíř [-] ) , D. Večeřa [-] , T. Bílek [-] , D. Bílek [-] (59. D. Volf [-] ) , E. Pelckmans [-] (46. J. Hobza [-] ) , J. Fejta [-] , L. Ryvola [-] , P. Sninčák [-] , J. Holčapek [-] , M. Uhlíř [-]

ŽK: 79. J. Petřek .
Hráči zápasu: J. Holčapek .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: SEDLÁČEK Petr - ŠABATA Libor (N), SEITL Bohuslav (N).