25.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

Myslibořice rozstřílely Náměšť B

2. J. Horák , 18. D. Kunčík , 32. M. Šoustal , 41. M. Šoustal (p.) , 45. M. Štolfa (vl.) , 57. F. Hvězda , 60. P. Vejvoda , 67. P. Vejvoda - 50. J. Musil
7

Fotbalisté Myslibořic si na svém hřišti připsali proti Náměšťi B jasnou výhru 8:1

Domácí nadělil v první půli bůra

Myslibořice aktuálně zažívají největší krizi v sezóně, kdy už pět zápasů v řadě nepoznali chuť vítězství, což je stálo i první místo v tabulce. Kdy jindy se vrátit na vítěznou vlnu než domácím zápasem. Do Myslibořic přicestoval celek Vícenic. Zápas rozehráli domácí velmi dobře a pohlednou kombinaci zakončil přesnou střelou k pravé tyčce kapitán Jakub Horák. V 18. Minutě vysunul Pavel Vejvoda pěknou průnikovou přihrávkou Daniela Kunčíka do samostatného nájezdu a Daniel přeloboval brankáře Štolfy. Po půl hodině už to bylo 3:0, když byl po přímém kopu nejdůraznější Michal Šoustal, který doklepl míč za záda Štolfy potřetí. O pár minut později byl ve vápně faulovaný Jan Fňukal, nařízený pokutový kop proměnil s přehledem podruhé v zápase Michal Šoustal. Ještě do poločasu to bylo 5:0 pro Myslibořice, když Pavel Vejvoda nastřelil hostujícího Marka Štolfy, od kterého se míč odrazil do své branky.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se prosadili i hosté, paradoxně pro domácí z dlouhého auto skóroval Jan Musil, bylo to 5:1. Poté se hostům zranil jeden hráč a dohrávali zápas v 10ti, protože na lavičce neměli nikoho na střídání. Přesilovku zužitkoval Filip Hvězda, když překvapil brankáře Vícenic střelou na zadní tyčku. O 3 minuty později našem Bohumil Mencák přesným autem hlavu Pavla Vejvody a ten uklidil míč do sítě posedmé. O 6 minut později se opakovala totožná situace se stejným výsledkem 8:1. Skóre mohl ještě navýšit pár minut před koncem střídající Lubomír Macháček, ale po pěkné akci prudkou střelou málem přepůlil břevno Štolfovy brány. Myslibořice tak na 6. Pokus dokázali zvítězit a doufají v klopýtnutí Moravských Budějovic v posledním kole.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, vedoucí: Spadla z nás veškerá tíha a tlak na první místo a hráli jsme konečně uvolněně a na hřišti to šlo hned vidět. Je to strašná škoda, ale už se s tím nic nedá dělat. Uvidíme jak dopadnou poslední zápasy a finále Okresního poháru.

M. Hruška [-] - V. Čapoun [-] (46. B. Mencák [-] ) , J. Matoušek [-] , T. Kratochvíl [-] , S. Marek [-] - D. Kunčík [-] (46. F. Hvězda [-] ) , M. Šoustal [-] , J. Horák [-] , M. Ludvík [-] (79. L. Macháček [-] ) - P. Vejvoda [-] , J. Fňukal [-] (46. J. Nevoral [-] ) -