21.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Koněšín nestačil na Výčapy

13

Koněšín neprodloužil bodovou sérii na tři zápasy, přesto nadále bojuje, aby se přiblížil předposlednímu Studenci

V první půli branka nepadla

V sobotu přivítal Koněšín na svém hřišti Výčapy, proti kterým ještě nechtěl ukončit svoji nečekanou dvouzápasovou vítěznou „šňůru“ a přiblížit se tak v případě dalšího vítězství na tři body na předposlední místo…jenže takhle se o naději nebojuje. Koněšín nepředvedl žádný nadprůměrný výkon, který je v takovýchto případech bezpodmínečný  – chyběla větší bojovnost a touha se o to ještě porvat. V průběhu prvního zahřívacího poločasu si obě mužstva sice vytvořila dvě tři dobré příležitosti ke skórování, ale do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Hosté otočili zápas ve svůj prospěch

Prvních deset minut poločasu druhého byla jediná pasáž utkání, kdy byl Koněšín aktivnější než soupeř a hned toho využil ve vedoucí branku – Jaromír Heralecký se doslova vřítil do vápna  a prostřelil nekompromisně vše před sebou – 1:0. Jenže hosté z pohledu domácích vyrovnali příliš brzy – po rohu se prosadil nikým na malém vápně nehlídaný Martin Semerád – 1:1. Výčapy za necelých deset minut skóre zápasu otočili úplně, kdy po nedůrazu domácí obrany střelou z velkého vápna překonal domácího brankáře (i když si na míč šáhl) hostující Richard Nemeškal – 1:2. Domácí sice ještě měli na vyrovnání dobrou půlhodinku, ale na hosty nestačili jak herně, tak ke konci i fyzicky. Třikrát tak ještě musel hasit domácí gólman Macháček. I když Koněšín chvíli vedl, tahal celkově za kratší konec. Hosté byli prostě lepší a výhru 2:1 si zasloužili…

TJ Koněšín
Musil Jiří: I když Koněšín chvíli vedl, tahal celkově za kratší konec. Hosté byli prostě lepší a výhru 2:1 si zasloužili…