19.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

Studenec padl i Náměšťi B

34. M. Chalupa - 44. F. Tomek (p.) , 57. F. Tomek
12

Fotbalisté Studence si na svém hřišti proti rezervě Náměště připsali další jarní porážku

Oba týmy vstřelily po jedné brance

V 7. minutě domácí Libor Matějek poslat střelecký pokus z nulového úhlu a brankář Štolfa chytil. Ve 25. minutě trestný kop domácích zahrával Rousek, míč skončil na tyči. Ve 34. minutě domácí zahrávali roh, po skrumáži v malém vápně Chalupa pohotově skóroval - 1:0. Ve 35. minutě se do velké šance dostal Strnad, jeho lob přes brankaře Štolfu šel mimo opuštěnou bránu. Ve 43. minutě nařízený pokutový kop zahrával Tomek a vyrovnal na 1:1. Byla to vůbec první střela hostů na bránu v prvním poločase.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

V 55. minutě přísně nařízený pokutový kop zahrával Eliáš, ale domácí brankář Hájek chytil. V 57. minutě hbitý útočník hostů Tomek přeloboval vybíhajícího Hájka a skóre se upravilo na 1:2. V 84. minutě Mezlík z hranice šestnáctky a jeho pokus skončil těsně nad bránou. V 90. minutě centr z levé stran, Strnad se zjevil před brankářem úplně sám, ale jeho hlavička skončila v náruči Štolfa v bráně hostů.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, fanoušek: Velice sprosté oslovování z řad hostujících hráčů směrem k hlavnímu rozhodčímu, ale i pomezním, by se mělo trestat. Pokud bych měl uvést všechny vulgarismy, které na hřišti padly, nebylo by na celé stránce nic jiného.

F. Hájek [-] - M. Mrňa [-] , T. Nejedlý [-] , P. Rousek [-] , F. Komárek [-] , K. Mrňa [-] , J. Strnad [-] , V. Kučerňák [-] , R. Zezula [-] (19. M. Chalupa [-] ) , R. Mezlík [-] , L. Matějek [-]