19.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Koněšín zaskočil Hartvíkovice svou druhou výhrou

12

Poslední tým soutěže z Koněšína si v zápase s Hartvíkovicemi připsal druhou jarní výhru

Domácí se ujali vedení

Derby s velmi slušnou diváckou návštěvou začalo svěže – během prvních dvou minut si každý ze soupeřů vytvořil možnost ke skórování a i nadále mělo utkání slušné tempo. Hrálo se ovšem víceméně mezi vápny bez dalších brankových příležitostí – tedy až do 35.minuty, kdy se krásnou individuální akcí od půlky hřiště ladným tancem mezi třemi bránícími protihráči prosadil domácí Kuba Meczl a od poroty za umělecký dojem by si určitě vysloužil desítku – takhle to ale bylo 1:0. Hosté se do konce poločasu hnali za vyrovnáním, ovšem v prvním případě těsně před dosažením branky byla odhalena hra rukou a v případě druhém se Záviškův trestný kop už v nastaveném čase od břevna odrazil na brankovou čáru a pak ven…

Domácí urvali výhru ke konci zápasu

Hartvíkovice hrozily nadále i v poločase druhém…několik horkých závarů ale domácí i se štěstím odvrátili. Vyrovnání se ale stejně neubránili. O to se postaral v 52.minutě Martin Kopuletý – 1:1. Jenže prakticky do minuty si domácí vzali vedení zpět, když nedůslednost obrany potrestal Čermák – 2:1. Hosté tak byli prakticky ve stejné situaci, jako před chvílí – museli zase dotahovat. A to se jim za další čtvrthodinku i podařilo – nedůslednost tentokrát v domácích řadách potrestal Kamil Sýkora – 2:2. Do konce tak zbývala ještě půlka poločasu a svěžeji vypadaly Hartvíkovice. Z tlaku ovšem rezultovalo zase jen několik závarů a tak uhodilo z brejku na druhé straně. Hosté si znovu nepohlídali Čermáka - ke vší smůle ještě podklouzl vyběhnuvší brankář – a domácí šestnáctiletý klenot se prosadil pět minut před koncem zápasu dnes podruhé – 3:2. To hosty nalomilo a když jim Čermák minutu před koncem pláchl i potřetí, bylo rozhodnuto definitivně – 4:2. Koněšín tak doslova vybojoval druhou jarní i sezónní výhru.

TJ Hartvíkovice
Hadraba Luděk, trenér: Dnes utkání rozhodlo několik faktorů- naše špatná produktivita, kdy jsme si vytvořili dostatek příležitosti, které jsme nevyužili, dále větší bojovnost a chuť vyhrát u domácího mužstva a výborný výkon domácího útočníka Čermáka. Zaroveň jsme měli i smůlu, kdy jsme několikrát trefili brankovou konstrukci a když už byl ve dvou případech míč za brankovou čarou, ani jeden rozhodčí nic neviděl a tak branky neuznal!! Z výsledku velké zklamání!