19.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Výčapy vybojovaly v Nových Syrovicích remízu

12

Fotbalisté Nových Syrovic si v domácím zápase s Výčapy připsali pouhý bod za remízu 1:1

Domácí o gól lepší

Do Nových Syrovic přijeli fotbalisté Výčapů. Novým Syrovicím se na jaře vůbec nedaří. Propadly se zatím na předposlední příčku. Za níma je už jen jasně nejhorší tým soutěže z Koněšína. V posledním kole nestačily Nové Syrovice na půdě Lipníku, kde podlehly po jediné brance 1:0. Naopak Výčapům se na jaře daří a na jaře ještě neprohrály. V minulém kole jejich skvělou formu odnesl Chlístov, který ve Výčapech podlehl 3:0.Na podzim zvítězily Nové Syrovice ve Výčapech 3:1,  takže Výčapy měly svému soupeři co vracet. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu se domácímu týmu skvělé povedl, když již v 10. minutě

Hosté dokázali vyrovnat

Ve druhém poločase se hosté snažili alespoň o vyrovnání, což se nakonec podařilo v 67. minutě zásluhou Stanislava Renáta - 1:1.

SK Nové Syrovice
Železný Jan, hráč: Chtěli jsme v tomto zápase všechny tři body, ale bohužel přišla další ztráta.

P. Novák [-] - J. Marek [-] (82. J. Tržil [-] ) , M. Sosnar [-] , D. Kabelka [-] (46. T. Lang [-] ) , J. Houserek [-] , J. Železný [-] , J. Vlček [-] , D. Janoušek [-] , M. Procházka [-] , J. Dubský [-] (72. M. Havelka [-] ) , R. Janoušek [-]

Sokol Výčapy
M. Semerád [-] - V. Nikrmajer [-] , M. Semerád [-] , J. Pecka [-] , R. Večeřa [-] , D. Matoušek [-] , T. Matoušek [-] (31. S. Renát [-] ) , D. Zmeškal [-] , R. Zmeškal [-] (80. T. Pecka [-] ) , L. Jeleček [-] , O. Pánek [-]

ŽK: 16. J. Železný , 45. P. Novák , 88. M. Procházka - 26. J. Pecka .
Hráči zápasu: M. Sosnar - S. Renát .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: VOBORNÝ Jiří - JENERÁL Petr (N), CHALUPA Martin (N).