18.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

Výčapy doma nezaváhaly s Chlístovem

13

Fotbalisté Výčapů si v zápase s Chlístovem připsali na svém hřišti

Domácí se ujali vedení

Výčapy přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Chlístova. V minulém kole si Výčapy zastřílely na půdě Studence, kde vyhrály jasně 4:0. Naopak Chlístov nestačil na svém hřišti Lipníku, kterému podlehl 2:3.Na podzim se dařilo Chlístovu, který zvítězil na své půdě 4:2. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 25. minuta a první gólová radost domácího celku,
o kterou se postaral David Zmeškal - 1:0. Domácí se pak snažili ještě
své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se odcházelo do kabin za hubeného vedení domácího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácího vítězství.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se domácí snažili o navýšení skóre, které by znamenalo blízko třem bodům. A toho se také necelá stovka domácích fanoušků dočkala v 59. minutě. A autorem druhé branky byl opět David Zmeškal - 2:0. A o další tři minuty to bylo již 3:0, když se do střelecké tabulky zapsal Tomáš Matoušek. To už bylo pro hostující tým velmi složité. Domácí celek již neměl důvod se za každou cenu drát dopředu a hleděl si především na zadní vrátka. To se nakonec podařilo Výčapy si tak další výhrou zajistily další posun tabulkou vzhůru.