17.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

Hartvíkovice vezou důležitou výhru z Nových Syrovic

55. J. Železný (p.) - 49. M. Záviška , 72. D. Horký , 90. D. Horký
13

V zápase že dna tabulky zvítězily Hartvíkovice na půdě Nových Syrovic 1:3

. V první půli branka nepadla

Do Nových Syrovic přijeli fotbalisté z Hartvíkovic. Nové Syrovice měly v tomto zápase co napravovat, protože v minulém kole utrpěly debakl na půdě Rokytnice, kde obdržely dvouciferný příděl po výsledků 10:1. Hartvíkovice naopak pauzírovaly, protože jejich domácí zápas proti Chlístovu se neuskuteční kvůli nekvalitnímu terénu. Na podzim zvítězili Hartvíkovice jedinou brankou 1:0. Za nepříjemného a chladného jarního počasí se hrál ze začátku

Hosté rozhodli až ve druhé půli

Druhý poločas již branky přinesl, ale domácí z nich příliš radosti neměli. Nejprve dostal hosty do vedení Michal Záviška, který tak otevřel skóre zápasu - 0:1. Na tuto branku ještě dokázali domácí odpověď vyrovnávací brankou z 55. minuty, kdy se prosadil z pokutového kopu Jan Železný - 1:1. Jenže hosté si šli za vítězstvím a v 72. minutě vrátil hostům vedení Dominik Horký - 1:2. V 81. minutě pak tentýž hráč péčetil důležitou výhru Hartvíkovic na 1:3.

TJ Hartvíkovice
Hadraba Luděk, trenér: Dnes za nepříznivého fotbalového počasí jsme se protrápili k výhře. V prvním poločase byli domácí lepší, my jsme měli hodně nepřesných přihrávek a ve finální fázi jsme vše řešili špatně. V druhém poločase jsme hru srovnali, dostali jsme se do vedení pěknou brankou, ale pak jsme zbytečně faulovali ve vápně a domácí srovnali. Naštěstí se nám znovu podařilo jít do vedení a v závěru ve velkém tlaku domácích ve snaze o vyrovnání se nám podařilo utéct a tak jsme se mohli radovat pro nás z velmi důležitého vítězství.