16.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Lípník doma jasně přehrál Studenec

13

Fotbalisté Lipníku zvítězili v prvním domácím jarním zápase suverénně Studenec 4:0

Domácí se ujali vedení

Fotbalisté Lipníku přivítali na svém hřišti Studenec. Oba celky získaly v prvním zápase po jednom bodů. Hajduku Lipník si v úvodním zápase přivezl bod z Náměstě nad Oslavou proti jeho rezervnímu týmu. Studenec naopak prohospodařili dvougólové vedení proti Rokytnici. Na podzim se dařilo více Lipníku, který si přivezl ze Studence jasnou výhru 4:0. Zápas se hrál za velmi chladného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 26. minuta a první gólová radost domácího celku,
o kterou se postaral Aleš Kisela- 1:0. Domácí se pak snažili ještě
své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se docházelo do kabin za hubeného vedení domácího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácího vítězství.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase ještě aktivita domácího týmu zesílil, což přineslo v 58. minutě další branku v hostující síti, o kterou se postaral Michal Tretera - 2:0. A když v 67. minutě přidal další branku domácích Dominik Vozára, bylo o vítězi zápasu takřka rozhodnuto-3:0. Domácím to přesto nestačilo a v 80. minutě ještě přidal svou druhou branku v zápase Aleš Kisela - 4:0. Domácí celek si tak připsal první jarní výhru.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, fanoušek: Domácí tým byl po celý zápas lepším týmem.

Hajduk Lipník
F. Rohony [-] - P. Burian [-] , M. Tretera [-] , T. Kutálek [-] , J. Brabenec [-] - M. Mašeja [-] (65. L. Žák [-] ) , Z. Svoboda [-] , M. Vala [-] , J. Burian [-] (46. D. Vozár [-] ) - T. Kalay [-] , A. Kisela [-] (84. J. Procházka [-] ) -

F. Hájek [-] - M. Mrňa [-] , M. Dufek [-] (71. V. Kučerňák [-] ) , R. Turoň [-] , P. Rousek [-] , F. Komárek [-] , K. Mrňa [-] , J. Holoubek [-] , V. Kučerňák [-] , M. Chalupa [-] , L. Matějek [-]

ŽK: 48. T. Kutálek - 59. V. Kučerňák , 86. L. Matějek .
Hráči zápasu: M. Tretera - K. Mrňa .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KALINA Oldřich - VÍDENSKÝ Bohumil, TRETERA Karel.