16.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

Výčapy doma remizovaly s Náměšťí B

13

Fotbalisté Náměšťě B vybojovali druhý jarní bod na hřišti Výčapů

Domácí o gól lepší

Výčapy přivítaly na svém hřišti v důležitém zápase rezervní tým Náměstě. Oba týmy si v posledním zápase připsaly po jednom bodů. Výčapy si přivezly ze hřiště druhého celku soutěže Moravských Budějovic velmi cennou remízu po výsledku 1:1. Náměšť B naopak remizovala na svém hřišti s Hajdukem Lipník 2:2.Na podzim se oba celky rozešli smírně 1:1. Zápas se tentokrát hrál za velmi chladného jarního počasí. Začátek zápasu se domácímu týmu skvělé povedl, když již v 11. minutě

Hosté dokázali vyrovnat

Druhý poločas nabídl opět vyrovnanou bitvu. Domácí celek samozřejmě toužil po vstřelení uklidňující branky, ale jejich šance končily na pozorné hostující obraně. Hosté se samozřejmě také osmělovali a jejich aktivita do předu byla korunován vyrovnávající brankou že 70. minuty, o kterou se postaral Michal Kašík - 1:1. Oba týmy se sice snažily strhnout výhru na svoji stranu, ale žádný gól nepadnul a tak se obě mužstva opět podělila o jeden bod.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Domácí byli lepším týmem v první půli a hosté v té druhé. Bod z Výčapů je velmi cenný.