21.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2021-2022

--

--

Zámrsk ukončil sérii porážek a odvezl si ze Svitav tři body

4

Zámrsk na jaře vyhrál pouze první kolo. Po něm ale futsalisté Martin Doša a Tomáš Koudelka nemohli za Zámrsk nastupovat, přišla série porážek, která ukázala, jak moc důležití tito hráči budou v boji o záchranu. Do tohoto boje se pomalu ale jistě dostává i rezerva Svitav, která nezažívá příliš podařené jaro.

Svitavy tahaly za kratší konec

Úvodní branku utkání vstřelil už v 7. minutě nejlepší střelec Zámrsku Tomáš Houžvička. Na jeho gól ještě Svitavy našly odpověď.

Konkrétně Lukáš Samek, který nádhernou střelou na zadní tyč zpoza vápna vyrovnával na 1:1.

To bylo ale od domácích vše. Do poločasu se trefili hostující Roman Matoušek a v nastavení po chybě svitavského kapitána Dana Zváry přidal třetí gól hostů Martin Doša.

Hosté si zápas pohlídali

Svitavy se nedostávaly do větších příležitostí. Zámrsk zápas kontroloval a navíc v 72. minutě přidal branku Patrik Novák, který si navedl míč z křídla na střed a střelou na zadní tyč stanovil konečný výsledek 1:4.

Domácí Svitavy na svém hřišti utrpěli porážku a budou tak součástí boje o záchranu.

Za fotografie děkujeme TJ Svitavy - fotbalový klub.