19.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2021-2022

--

Svitavské béčko opět inkasovalo v poslední minutě

53. M. Brázda , 58. J. Válek , 59. M. Horák - 20. D. Oliva (p.) , 46. M. Hejcman , 90. M. Březina
3

Dost možná nejzajímavější utkání kola se odehrálo ve Svitavách, kam přijeli fotbalisté FK Přelouč. Diváci viděli šest branek a dvě červené karty.

Přelouč ovládla první poločas

Už ve 20. minutě se nechal vykartovat David Nekvinda a hosté šli navíc do vedení z následného pokutového kopu. I přesto, že také hosté snížili počet hráčů na deset po červené kartě Václava Vančury, poločasový stav byl 0:2.

Csaplárova past nakonec nedopadla

Ale během druhého poločasu za šest minut dokázali domácí třikrát skórovat. Branky vstřelili Brázda, Válek, Horák a vše nasvědčovalo, že pověstná Csaplárova past sklapne na výbornou. Ale v poslední minutě dokázal míč do sítě domácích dostat Milan Březina, vyrovnal tím na 3:3. Svitavy tak podruhé během krátké doby ztratily dva body v poslední minutě.

TJ Svitavy B
F. Tesař [-] - D. Nekvinda [-] , O. Doleček [-] (57. A. Novák [-] ) , P. Juřík [-] (65. J. Škáva [-] ) , M. Vacek [-] , V. Ehrenberger [-] (57. J. Válek [-] ) , M. Ryšavý [-] (78. J. Bolcár [-] ) , M. Brázda [-] , M. Horák [-] , D. Bednár [-] , D. Zvára [-]

FK Přelouč
J. Šutovec [-] - V. Rokyta [-] , L. Machačný [-] (68. M. Kačírek [-] ) , D. Oliva [-] (74. J. Kmoníček [-] ) , M. Březina [-] , V. Voženílek [-] , V. Vančura [-] , M. Hejcman [-] , J. Janecký [-] , R. Forman [-] (59. M. Pištora [-] ) , J. Novák [-]

ŽK: 12. D. Nekvinda , 48. M. Horák , 72. D. Zvára - 31. J. Novák . ČK: 20. D. Nekvinda - 33. V. Vančura .
Místo: Svitavy. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Filipi Vojtěch - FLÍDR Jan, STÁREK Jiří.