Tasovice vezou tři body

9

Po nerozhodné první půli hosté zabrali a vezou z Vysočiny výhru.

Po půli nerozhodně

Domácí byli v prvním poločase lepším celkem, ale rozhodovalo se ve vápnech, kde byli hosté důraznější. Domácí sice dvakrát vedli, ale hosté dokázali vždy srovnat. Klíčem k jejich úspěchu bylo vyrovnání těsně před poločasovou přestávkou.

Hosté po přestávce rozhodli

Po přestávce se totiž navíc dvakrát prosadil bek Odehnal a hosté šli do trháku - 2:4. Domácí mohli snížit, ale Bajer nezvládl finální fázi a Fikar si vylámal zuby na Koukalovi. V závěru napřáhl ke střele Pazdera a parádně uzavřel skóre - 2:5.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jindřich Adamec (trenér): Soupeř byl zkušenější. My jsme byli před oběma brankami hodně naivní. Připravovali jsme se na jednoduchou hru hostů, ale ti nás nakonec důrazem prostě přetlačili.

J. Mazánek [-] - M. Šilhart [-] (56. D. Fikar [-] ) , J. Pavlík [-] , P. Malimánek [-] (8. J. Bajer [-] ) , J. Pabousek [-] (66. L. Dočkal [-] ) , D. Trinh [-] , A. Dejl [-] , J. Peca [-] , R. Turek [-] , J. Coufal [-] , M. Cakl [-]