35. M. Vopršal (p.) , 49. D. Pelikán , 81. J. Novotný , 87. D. Balog , 90. M. Zvolánek
8

Zápas v Bystřici se stal jasnou záležitostí hostů.

Hosté po půli vedli

V prvním poločase padla jediná branka, a to z pokutového kopu. Míč si vzal Matěj Vopršal a otevřel skóre - 0:1.

Hosté si vedení pohlídali

Po přestávce se s brankami hostů roztrhl pytel. Ve 49. minutě trefil přímý kop z voleje parádně Pelikán a uklidnil svůj celek - 0:2. Domácí se snažili o snížení, ale to se jim nepovedlo a závěr patřil Tatranu. V 81. minutě si Jan Novotný našel odražený míč a pohodlně jej uklidil k tyči - 0:3. Chvíli na to využil špatného odkopu domácího brankáře Balog a už to bylo o čtyři góly - 0:4. V závěru přidal další branku Zvolánek, který se trefil z úhlu na zadní tyč - 0:5.