21. R. Turek
6

Derby v Havlíčkově Brodě rozhodla jediná branka.

Domácí po půli vedli

Havlíčkobrodské derby přineslo bojovný fotbal, který přinesl jedinou branku. Ta padla ve 21. minutě. Ke standardní situaci se postavil Roman Turek a z velké dálky vyslal ránu, po níž se gólman Gregovský natahoval marně - 1:0 V prvním poločase už další branka nepadla.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté se po přestávce snažili svého soka zatlačit, ale svoji mírnou převahu ve srovnávací branku nepřetavili a nadále čekají na první jarní výhru, když se přes domácí defenzivu prakticky nedostali do šance. Domácí mohl uklidnit Bouma, ale v tutovce selhal.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jindřich Adamec (trenér): Rozhodlo naše nasazení a důraz. Potřebovali jsme tři body a podle toho jsme nastavili taktiku.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Michal Votava (trenér): Nevím proč, ale dnes jsme se prakticky po celý zápas nedostali do hry.

J. Mazánek [-] - L. Dočkal [-] , J. Pavlík [-] (70. L. Bouma [-] ) , A. Dejl [-] , V. Hloušek [-] , J. Bajer [-] , J. Peca [-] , R. Turek [-] , D. Fikar [-] (90. J. Pabousek [-] ) , J. Coufal [-] , M. Cakl [-] (90. P. Malimánek [-] )

D. Gregovský [-] - O. Pavlas [-] , L. Mrázek [-] (83. M. Vopršal [-] ) , D. Pelikán [-] , P. Novotný [-] , J. Šrámek [-] , J. Novotný [-] (60. M. Zvolánek [-] ) , J. Fikar [-] , M. Koutný [-] (78. P. Klimeš [-] ) , J. Veselský [-] (60. P. Pátek [-] ) , K. Štukhejl [-] (83. R. Kolouch [-] )

ŽK: 47. V. Hloušek , 51. A. Dejl , 62. J. Coufal , 64. J. Bajer , 79. D. Fikar - P. Novotný , 57. O. Pavlas , 75. M. Koutný , 82. D. Pelikán .
Hráči zápasu: R. Turek , A. Dejl .
Počet diváků: 160. Rozhodčí: Jahoda Jaroslav - HOVORKA Miroslav, MRKVICA Tomáš.