--

--

Remíza 1:1 se urodila ve Zlíně

8

Soutěž MSFL už se pro letošní ročník nezadržitelně blíží ke konci a v rámci svého 31. kola přivítalo Zlínské béčko tabulkově lépe postaveného soupeře z Velkého Meziříčí. Bodový rozdíl mezi týmy byl před zápasem desetibodový a po jeho ukončení také zůstal. Body se dělily za remízu 1:1.

Za hosty se opět trefil Plichta

Domácí tým poskládaný převážně z mladíků začal proti zkušenějšímu Velkému Meziříčí aktivně, ale ve 29. minutě po trefě Plichty inkasoval a musel dohánět ztrátu - 0:1.

Vyrovnání ale rychle zařídil Vít Mlýnek - 35. minuta 1:1.

Zlíňané mohli výsledek ještě do přestávky otočit, ale žádnou nadějnou akci do konce nedotáhli.

Na druhé straně si domácí obrana poradila se všemi centry a nákopy soupeře.

Do kabin se odcházelo za remízového stavu.

Body se nakonec dělily

Druhá půle byla bojovná, poměrně vyrovnaná.

Domácí hrozili převážně z brejkových situací, ale nedotahovali je do konce.

Velké Meziříčí hrozilo hlavně po standardních situacích, domácí zadáci se ale na soupeře dobře nachystali. Centry, které lítaly do jejich šestnáctky, i díky skvělému brankáři Bachůrkovi s přehledem odvraceli.

Ani jeden tým tak nedokázal využít svoje náznaky šancí a skóre se již ve druhém poločase nezměnilo.

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - trenér: Od začátku jsme měli hru pod kontrolou a zaslouženě se dostali do vedení. Pouze vlastní nedůsledností dovolíme domácím srovnat a zbytek zápasu byl o tom, komu se podaří nějaká akce. Náznaky byly na obou stranách, ale něco nám dnes chybělo. Nemůžu si pomoct, ale už podruhé jsme nedotáhli dobře rozehraný zápas do výhry a to je důvod proč nejsme v tabulce výše.