18.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2021-2022

3
Zápas byl v obouch poločasech vyrovnaný.

Utkali se Viktoria Žižkov a Sokol Kralovice.

Domácí nastoupili ve velmi dobré sestavě a s novými hráči.

Jednalo se o zápas jarní části 18.kola pražského přeboru. Odehrál se, v nedělním odpoledni 27.3. 2022.

V prvním poločase padl první gól v 15. minutě a to vlastní na poli Viktoria Žižkov, vinu měl I.Muleme. Vznikl dlouhý aut prodloužený na zadní tyč. Ve 31.minutě za domácí srovnal stav utkání na 1:1 S.Afolabi. Gól vznikl z rohového kopu, z levé strany, hlavičkoval do prázdné brány.

Ve druhé polovině, byla hra též vyrovnaná. Na obouch stranách byly nezakončené brejky i ofsajdy. Utkání bylo tedy v 2.poločase bez gólů. V poslední vteřině kopali Kralovice trestní kop a přestřelili branku.

Výkon rozhodčího byl standartní.

Viktoria Žižkov hraje za týden 19.kolo s týmem Hostivař a to venku.. A celek Sokol Kralovice za týden 19.kolo s týmem Motorlet a to doma.

FK Viktoria Žižkov B
Švejdík: Rozehráli jsme rohový kop, z levé strany hlavičkoval do prázdné brány. V 2.poločase byly akce na obouch stranách, nezakončené gólem. Nejlepší hráč, Slanina- brankář a Novák- záloha.

S. Slanina [-] - A. Bouguetouta [-] (60. D. Kříž [-] ) , M. Kadlec [-] , S. Afolabi [-] , S. Poustecký [-] (60. V. Šandera [-] ) , S. Minárčin [-] (80. D. Faigl [-] ) , P. Novák [-] , T. Vild [-] (46. V. Vlček [-] ) , O. Žežulka [-] , I. Muleme [-] , T. Aggoun [-]