3.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. B, 2015-2016

18. V. Kret , 68. P. Činčera , 81. J. Pinc - 1. M. Žák , 55. J. Pejchal , 84. J. Pejchal
0

Kněžice ještě nevyhrála a tímto zápasem si připsala na své konto druhou remízu.

Do kabin s remízou

Domácí už od první minuty prohrávali, když se za Kněžici trefil M. Žák. Stará Říše se však nezalekla a dokázala do 20. minuty skóre srovnat V. Kretem. Do kabin se tak nakonec odcházelo za nerozhodného stavu.

Konečný stav také remízový

Druhou půli začali naopak lépe domácí, kteří šli do vedení 3:2, to už to vypadalo, že skóre tak také skončí, ale o dělbě bodů nakonec v 84. minutě rozhodl hostující J. Pejchal, který využil zaváhání domácí obrany, kdy se tři hráči Staré Říše nedohodli při odkopnutí balonu.

FSC Stará Říše C
Vranka Pavel, hráč FSC Stará Říše C: Předvedli jsme týmový výkon, hráli jsme to, na co máme. Kluci se snažili, ale občas se vyskytnou chyby. Soupeř nás sice občas přehrával svou rychlostí, ale byli jsme lepší. Nakonec jsme rádi za bod.

M. Muzikant [-] - J. Buzek [-] , P. Čapoun [-] (72. J. Bauer [-] ) , P. Činčera [-] (79. F. Ratkovský [-] ) , V. Kret [-] , M. Šimek [-] , D. Kupka [-] , D. Bartoň [-] , R. Pražák [-] , J. Pinc [-] , P. Vranka [-]

TJ Sokol Kněžice B
M. Hauser [-] - K. Indra [-] , M. Brychta [-] , Z. Šlechta [-] , P. Svoboda [-] - M. Žák [-] , J. Vlček [-] , M. Nováček [-] , M. Pařil [-] - J. Pejchal [-] , M. Soukup [-]

Hráči zápasu: J. Buzek - J. Pejchal .
Místo: Stará Říše. Počet diváků: 35. Rozhodčí: KARLÍK Ondřej - POKORNÝ Aleš (N), RATKOVSKÝ Lukáš (N).