V. Chechelnytskyi 18.
A. Abenov 25.
P. Dobryi 26.
P. Dobryi 28.
P. Dobryi 31.
V. Chechelnytskyi 39.
P. Dobryi 49.
A. Abenov 60.
V. Chechelnytskyi 64.
A. Shishov 79.
P. Dobryi 80.
A. Shishov 90.
A. Abenov 25.
P. Dobryi 26.
P. Dobryi 28.
P. Dobryi 31.
V. Chechelnytskyi 39.
P. Dobryi 49.
A. Abenov 60.
V. Chechelnytskyi 64.
A. Shishov 79.
P. Dobryi 80.
A. Shishov 90.
12:0
(6:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
22.08.2021 10:00
2.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. A, 2021-2022
Hodnocení
Úrověň zápasu
--
Nápoje
--
Jídlo
--
Hrací plocha
--
Zázemí
--
Zápas byl zrušen
Branky
18. V. Chechelnytskyi
, 25. A. Abenov
, 26. P. Dobryi
, 28. P. Dobryi
, 31. P. Dobryi
, 39. V. Chechelnytskyi
, 49. P. Dobryi
, 60. A. Abenov
, 64. V. Chechelnytskyi
, 79. A. Shishov
, 80. P. Dobryi
, 90. A. Shishov
1
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Sestavy
Mezinárodní Svaz Mládeže B
V. Yelinskyi [-] - M. Kalashnikov [-] , R. Bugayevskiy [-] , V. Gorbunov [-] , A. Lazarau [-] , I. Kushenov [-] - V. Chechelnytskyi [-] - P. Dobryi [-] - D. Bessonov [-] , A. Shishov [-] , A. Abenov [-]
V. Yelinskyi [-] - M. Kalashnikov [-] , R. Bugayevskiy [-] , V. Gorbunov [-] , A. Lazarau [-] , I. Kushenov [-] - V. Chechelnytskyi [-] - P. Dobryi [-] - D. Bessonov [-] , A. Shishov [-] , A. Abenov [-]
TJ Slavoj Suchdol B
V. Hrdlička [-] - L. Skořepa [-] - T. Hájek [-] , K. Šticzay [-] , T. Vu [-] , T. Zitta [-] (46. M. Mužík [-] ) , T. Adámek [-] , J. Kindl [-] , P. Bechyně [-] , D. Schmidt [-] , P. Vorel [-]
V. Hrdlička [-] - L. Skořepa [-] - T. Hájek [-] , K. Šticzay [-] , T. Vu [-] , T. Zitta [-] (46. M. Mužík [-] ) , T. Adámek [-] , J. Kindl [-] , P. Bechyně [-] , D. Schmidt [-] , P. Vorel [-]
ŽK:
70. L. Skořepa
.
Počet diváků: 5.
Rozhodčí:
JANKŮ Tadeáš
- KHYLA Ivan (N), BECHYNĚ Václav (N).
Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.
Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.
Komentáře
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Meteor Praha VIII C | 8 | 35:6 | 22 |
2 | TJ Sokol Lysolaje | 9 | 27:27 | 14 |
3 | TJ Sokol Řepy B | 9 | 21:24 | 13 |
4 | TJ Sokol Stodůlky C | 9 | 27:26 | 12 |
5 | Březiněves B | 9 | 23:21 | 12 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Ivan Pylypchynets | 13 |
2 | Filip Janoušek | 9 |
3 | János Lyubka | 8 |
4 | Václav Švestka | 8 |
5 | Vendelín Scherreich | 5 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Radek Hruška | 16 | 45,7% | 1 |
2 | Venca Likeš | 9 | 29,0% | 0 |
3 | Jiří Klik | 2 | 50,0% | 0 |
4 | Miroslav Liška | 2 | 33,3% | 0 |
5 | Jaromír Bělunek | 2 | 50,0% | 0 |
Tip: výhra domácích