10.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2015-2016

--

Tříbodová loupež hostů

4. M. Mlsna , 90. M. Mlsna - 7. J. Biskup , 30. K. Biskup , 62. P. Biskup , 68. K. Biskup
0

O výsledku již napověděla absence dvou tradičních lídrů Jiřího Štěpánka a Karla Pavlíčka, proto nebyla výhra hostí výrazným překvapením.

Využitá nabídnutá šance

Hostující tým z Hodic vsadil od začátku na rychlé brejky a vytvářel si dobré příležitosti pro vstřelení branky.

Do vedení se přesto dostali domácí po pěkné akci L. Rychteckého a Mlsny , ale vzápětí hned inkasovali na 1 : 1

po vlastní chybě ze standardní situace , když nedokázali na malém vápně uhlídat utočníka Hodic Jana Biskupa, který prostřelil domácího golmana Langa.

Druhý gól si Kozlovští hráči v podstatě dali sami. Po krátkých přihrávkách dozadu, špatně odhadli vzdálenost a nabídli zadarmo hostujícímu celku možnost skórovat do prázdné branky.

Poté se utkání vyrovnalo a oba celky hráli převážně ve středu pole. Těsně před koncem první půle Kozlov vstřelil dle domácích regulérní gól , ale sudí posoudil situaci jako faul na obránce a branku neuznal.

Rychlé brejky

V druhé půli už byli hráči Hodic lepším týmem a po dvou povedených akcích se dostali do vedení 4 : 1. Zápas tímto rozhodli a domácí v 92. min ještě ze standardní situace alespoň snížili nepříznivý stav na konečných 2 : 4.

TJ Kozlov
Tomáš Janeček, vedoucí mužstva: První poločas vyrovnaný, ale bohužel s naší velkou chybou. Druhý poločas byl již v režii hostů, kteří přidali další dvě branky. V celkové součtu si hosté vítězství zasloužili.

TJ Hodice
Dušan Surán, Útočník: Vyrovnané utkání rozhodli po půli naše rychlé brejky.

TJ Kozlov
L. Lang [-] - V. Rychtecký [-] , R. Kliment [-] - T. Hendrych [-] - L. Rychtecký [-] - M. Matějíček [-] , P. Boháček [-] , M. Černý [-] , J. Francálek [-] (46. M. Kriegsman [-] ) , P. Hartman [-] , M. Mlsna [-]

TJ Hodice
M. Hons [-] - D. Surán [-] (46. J. Novotný [-] ) , P. Hubený [-] , P. Biskup [-] , K. Koráb [-] , L. Fišer [-] , K. Biskup [-] (85. D. Dolský [-] ) , J. Biskup [-] , J. Volf [-] (70. Z. Srp [-] ) , J. Biskup [-] , M. Novotný [-]

ŽK: 75. M. Matějíček - 44. P. Biskup , 55. K. Biskup , 75. K. Koráb , 87. J. Biskup .
Hráči zápasu: M. Mlsna - K. Biskup .
Místo: Kozlov. Počet diváků: 25. Rozhodčí: LYSÝ Tomáš - LUKÁČ Ondřej (N), HONS Aleš (N).