LYSÝ Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rantířov B - Třešť B 0:1 (0:0) 08.10. 15:00 -
Cejle - Černíč B 7:0 (3:0) 07.10. 15:00 -
Mrákotín - Smrčná 2:2 (1:2) 24.09. 15:30 -
Telč B - Puklice B 8:0 (3:0) 24.09. 13:00 -
Nadějov - Telč B 2:1 (1:1) 03.09. 16:00 -
Puklice - Luka B 3:1 (2:1) 02.09. 16:00 -
Jamné B - Hodice 0:4 (0:2) 27.08. 16:30 -
Brzkov - Střížov 2:4 (1:2) 27.08. 14:00 -
Brzkov - Jamné B 6:1 (2:0) 20.08. 14:00 -
Cejle - Stonařov 2:6 (0:4) 19.08. 16:30 -
Pavlov - Kozlov 3:0 (2:0) 11.06. 16:30 -
Kostelec B - Hodice 6:2 (4:1) 10.06. 16:00 -
St. Říše B - Černíč B 6:3 (3:3) 10.06. 11:00 -
Brtnice - Cejle 2:1 (2:0) 04.06. 16:30 -
Ždírec - Puklice 2:5 (0:3) 28.05. 16:30 -
Růžená - Brzkov 2:2 (2:2) 14.05. 16:30 -
V. Jeníkov - Střítež 0:3 (0:2) 13.05. 14:00 -
Luka B - Bítovčice 0:6 (0:3) 07.05. 16:30 -
Mrákotín - Dušejov 6:2 (3:1) 30.04. 16:00 -
Rantířov - Kněžice 5:1 (2:0) 29.04. 16:00 -
Černíč B - Brtnice 2:1 (1:0) 23.04. 14:00 -
Bedřichov C - V. Jeníkov 4:2 (1:1) 22.04. 16:00 -
Střítež - Kamenice 12:0 (9:0) 09.04. 15:30 -
Kozlov - V. Jeníkov 6:2 (2:1) 02.04. 15:00 -
Smrčná - Batelov B 0:3 (0:2) 15.05. 14:00 -
Luka B - Bítovčice 8:2 (3:1) 07.05. 16:30 -
Bítovčice - Brtnice 6:5 (1:1) 01.05. 14:00 -
Brtnice - Puklice 2:5 (2:3) 09.04. 15:00 -
Kněžice - Cejle 4:1 (3:0) 24.10. 14:30 -
Bedřichov B - Brtnice 8:0 (4:0) 03.10. 15:00 -
Bítovčice - Kněžice 0:11 (0:4) 26.09. 14:00 -
Mrákotín - Telč B 1:10 (1:5) 29.08. 16:30 -
St. Říše B - Kněžice 3:3 (1:0) 28.08. 16:30 -
Pavlov - Nadějov 2:1 (1:0) 22.08. 16:30 -
Puklice - Cejle 0:0 (0:0) 15.08. 16:30 -
Jamné - Puklice 2:4 (0:0) 04.10. 15:00 -
Věžnice - Kozlov 0:0 (0:0) 27.09. 15:30 -
Hybrálec - Dobronín B 3:0 (3:0) 20.09. 16:00 -
Smrčná - Kostelec B 1:4 (0:1) 20.09. 14:00 -
Dobronín B - Puklice B 9:3 (5:1) 13.09. 16:00 -
Kněžice - Luka B 7:0 (3:0) 06.09. 16:00 -
Hodice - Batelov B 0:1 (0:0) 05.09. 16:00 -
Kozlov - Hybrálec 3:1 (0:1) 30.08. 16:30 -
Kostelec B - Roma 2:5 (2:3) 23.08. 16:00 -
St. Říše B - Puklice 1:3 (1:2) 22.08. 16:30 -
Ždírec - Dobronín B 1:0 (0:0) 03.11. 13:30 -
Jamné - Nadějov 6:2 (4:1) 20.10. 14:30 -
Kněžice - Rantířov 6:3 (4:0) 13.10. 15:00 -
Dušejov - Hodice 0:0 (0:0) 29.09. 15:00 -
St. Říše B - Brtnice 3:3 (0:1) 22.09. 13:30